Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal gumiban vagy...

Első alkalommal gumiban vagy anélkül?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt szeretné ha gumiban csinálnánk, én meg gumi nélkül, mert szeretném ha igazán éreznénk egymást. Ő azért bízik benne jobban, mert gumiban hátha kevésbé fáj neki. Hogy tudnám meggyőzni, hogy ezen nem múlik a fájdalom és hogy amúgy is nagyon vigyázok rá? Én már nem vagyok szűz. 3 hónapja szed gyógyszert, szóval emiatt nem kell nekemugrani, nem védekezés nélküli szexre vágyom természetesen.
2010. ápr. 5. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anélkül.
2010. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ha a barátnődet végképp nemtudod rámbeszélni hogy anélkül, talán sikosító? de ha végképp gumiba akarja, akkor közben is leveheted, végülis ugyis rájön hogy neki is mennyivel jobb ugy. De ha ráakarod erőltetni mindenképpen hogy gumi nélkül, akkor csak túlizgulja szerintem az egészet. Vele próbáld megbeszélni, bár én is csak azt tudom mondani, hog gumi nélkül sokkal jobb érzés. Ha a sikamlosságától fél, arra meg ott a sikosító.
2010. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 nielindi ***** válasza:
100%
nélkül. neki is jobb lenne sztem, jobban érezne :)
2010. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogy győzzem meg, hogy ettől nem fáj jobban? A sikosítót beszéltük, benne van persze, meg amúgy is elég nedves.
2010. ápr. 5. 13:50
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

nem a gumin múlik a fájdalom, de: HA NEM SZED FOGGÁTLÓT NE CSINÁLJÁTOK GUMI NÉLKÜL, MERT TERHES LEHET AZTÁN BA@SZHATJÁTOK.

ne legyetek már ilyen csököttagyúak, az első szex különbenis legyen már igazi, és normális, csináljátok végig, ne csak lökj rajta egy párat aztán meg kikell húzni, mert elmész. ez annyira középkori, és annyira gáz már.

2010. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Miből gonoldja hogy jobban fájna? A gumitól nem lesz kissebb XD, sikosító mellet még csak csúszni sem fog jobban csúszni...nem mondta mitől fél?

A második voltam.

2010. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
13.52-esnek: mielőtt lehülyézel és kioktatsz, kérlek olvass figyelmesebben, ott a kérdésben, hogy "3 hónapja szed gyógyszert, szóval emiatt nem kell nekemugrani, nem védekezés nélküli szexre vágyom természetesen."
2010. ápr. 5. 13:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jobb gumi nélkül, persze ha a párod gumival akarja akkor nem sok mindent tehetsz...attól függ, hogy ki a dominánsabb a kapcsolatotokban. szerintem ha minden féleképpen meg akarod győzni, akkor üljetek le és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy neked milyen volt az első és hogy nem kell aggódnia...meg ilyenek.
2010. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
És ha szűz mégis mért szed három hónapja gyógyszert? Úristen, meddig vártatok? :D
2010. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fél évet vártunk, na lehet úristenezni...:) Tudom, hogy egy hét után ma már vérciki, de nekem meg akkor ment volna el a kedvem tőle, ha szűzként egy hét után le akart volna velem feküdni. De szeretkezni szeretnék vele, nem szexelni meg dugni és ehhez neki ennyi idő kellett, én pedig szeretem és tudok várni. Pont azért kezdte el szedni a gyógyszert időben, hogy ez ne legyen akadály, ha majd úgy gondolja.
2010. ápr. 5. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!