Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon nagy a lukam?

Nagyon nagy a lukam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szűz,de szoktam ujjazni magamat és rájöttem, h 3 ujjam befér nagyon nagy a lukam ??
2010. dec. 20. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez baromi nagy:DD "a lukam"...lol
2010. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha komoly a kérdésed: ne aggódj, nem fog benned "lötyögni" a barátod farka - ahogy valaki előttem írta - , hisz tudod használni a hüvelyed izomzatát, próbáld meg, hogy amikor feldugod magadnak egy ujjadat, és rászorítasz, észrevehetően tudod-e szorítani, s ha igen, akkor nincs semmi baj. Ha nem, akkor sincs gáz, hála Kriston Andreának (Intimtorna). Hülyeségeken nem kell aggódni, tök természetes, hogy kitágulsz, amikor felizgulsz.
2010. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Három női ujjat, ha összefogsz, nem nagyobb egy átlag fütyinél.
2010. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sehol nem írja, hogy lány, ez a legjobb, és szerintem csak egy unatkozó srác, esetleg 17 éves, akinek kicsit hamarabb kezdődött a téli szünet és nem tud magával mit kezdeni :)

most őszintén, hány lány írná le ezt így, hogy LUKAM??? :D szerintem egy se

2010. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!