Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudom, hogy ez idiótaság és...

Tudom, hogy ez idiótaság és sok ilyen kérdés volt, de szerintetek? Pontosabban a farokméretről lenne szó?! :D

Figyelt kérdés

Mar hosszu ideje aggaszt, hogy kicsi a peniszem... azaz "nyugalmi" allapotban 6-7 cm, mig izgatott allapotban, tehat ha erekcio van, akkor kb 14.. Tudom, hogy mekkora baromsag ez a merosdi, de engem nagyon aggasztott! Es igy nem merek egy lannyal sem kapcsolatot letesiteni, mert ekkora "szerszammal" gondolom, hogy nem sokra tudnak menni, max jol kirohogne! Gyozzetek meg az ellenkezojerol!


A karorvendok kimeljenek! :)


Es 19/F


2010. dec. 9. 21:34
1 2
 11/15 szamo77d ***** válasza:
100%

Boldogulni fogsz vele! Nem olyan kicsi az! Ne szorongj

emiatt, én tudom, hogy az mi, azember kikészül bele. Igenis,

minden rendben. Nem lesz semmi problémád vele! Igyekezz

olyan kiscsajt találni, akivel jól beleestek egymásba és

akár el is mondhatod neki, hogy mitől félsz. Ő meg fogja

érteni és segít, mert szeret téged! Rendben van az a 14 cm,

ne nyugtalankodj! S ha arra kerül a sor, védekezzetek!

2010. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

Remélem, hogy minden rendben lesz majd, es a partnerem, nem csinál belőle problémát... Ha meg igen, akkor semmi keresni valója velem!

Ha arra kerül a sor, persze, hogy védekezünk!

Habár a vastagsággal is van némi probléma, igy nem biztos, hogy az óvszernek hasznát veszem, de majd meglátjuk.... !

2010. dec. 12. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért a vastagsága mekkora?
2010. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szamo77d ***** válasza:

Az óvszer is különböző méretekben kapható. Ki kell tapasz-

talnod, hogy Neked melyik a legjobb. Képzeld, én egyszer

túl nagyot vettem, s amikor használtuk, az történt, hogy

ejakuláció után kihúztam a punciból a farkamat, az óvszer

meg (tele a spermámmal) bent maradt! Őrült sebességgel nyúltam be érte, szerencsére sikerült kivennem, a sperma

benne maradt. Megúsztuk!

2010. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kb 11 cm... legalabbis a meroszallag annyit mutatott! :D Szoval nem valami.... :S


Az tudom. Majd kiserletezek... Koszi.


A te eseted viszont eleg kellemetlen... De szerentse, hogy nem lett semmi "komolyabb" problema! :)

2010. dec. 19. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!