Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor elvesztetted a szüzesség...

Mikor elvesztetted a szüzességed részeg voltál?

Figyelt kérdés

Vagy volt benned bármilyen más drog?

Ha igen mi volt az?


2010. dec. 8. 13:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem, 14 voltam és szép emlék, szerelmes voltam! :)

23L

2010. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként azóta már szexeltem alkohol hatása alatt a párommal (nem mondanám, hogy részeg voltam, de ittam) és nagyon jó volt, sokkal nagyobb volt a libidóm, sokkal jobban élveztem. :)
2010. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%

ááhh mekkora parti volt :DDDD

a csaj alutt a földön és én is fetrengtem (nem nagyon tuttam felálniXD) mondjuk igaz hogy nem állt de ami volt begyömöszköltemXD, utána a végén lehánytam, másra nem emlékszem, de ő is nagyon kész volt előtte, később azt hitte magát hányta leXD

2010. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

Igen, az voltam...de ez van!


23L

2010. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos nem, pedig részegen mindent 3 centivel hosszabnak látok :)))
2010. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
34%
igen, az voltam és szerintem nincs benne semmi szégyellnivaló. nem tartom az elsőt akkor meghatározó élménynek mint ahogy azt mondani szokták... ellenben fájt de nem kicsit, ennek pedig jót tett az alkohol. ettől még ugyanúgy szerelmesek voltunk/vagyunk is, csak megkönnyítette az elsőt.
2010. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
16 és nem max endorfin :)
2010. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
8%
Igen az voltam és a srác is.. Sajnos elég nagy botrány lett belőle úgymond, a srác elterjesztette h én másztam rá, pedig pontosan fordítva történt. Egy héttel korábban, amikor én nem voltam részeg, csak ő, akkor is már rám mászott a gyerek, persze én nem nagyon bántam..mert hát ex:) De akkor is tudtam természetesen, hogy mást NEM akarok már tőle maximum ennyit. Amúgy fájt mint a jó élet:D De valahol mégis élvezhető volt.. Pedig nem is tartott túl sokáig. Hiába volt egyébként ez az első, én nem tartom különösebb jelentőségűnek, ráadásul pont a hülye keverése miatt már jól meg is utáltam. -.-
2011. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Jaja:-D úgy be voltam rúgva mint a teve...xdd haha:-D
2014. júl. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!