Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen volt amikor elvesztette...

Milyen volt amikor elvesztetted a szüzességed? Hogy élted meg? Jó volt? Élvezted?

Figyelt kérdés

Leírnád légyszi részletesen hogy milyen volt?

nem, kor

köszi


2011. júl. 4. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
de
2011. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15évesen részegen a balatonon egy 17éves csajjal. sokra nem emlékszem csak h szabadtéren csináltuk este és vt nála gumi, de a csaj nevét se tudom már de örültem 1 napig a fejemnek :D de hát ez van
2011. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam,a barátom 19. 5 hónap járás után döntöttünk úgy,hogy lefekszünk egymással,előtte már 1-2 hónapja ment a petting,így amikor odakerültünk nem fáj egyáltalán,csak szokatlan érzés volt. A hangulat meg úgy az egész nagyon jó volt,szívesen emlékszem vissza rá,nem bántam meg. Azóta is együtt vagyunk.

19/L

2011. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18 voltam, egy 33 éves nővel volt az első..neten beszéltük meg hogy szexelünk egyet, azóta nem is láttam:)

Kezdésnek nem volt rossz, bár szerelemből jobb lett volna TALÁN :)

2011. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8 éve volt, akkor voltam 14 éves. Együtt jöttünk haza a lánnyal, akiről nem is tudtam, hogy szerelmes belém, aztán egy erdős-bokros résznél lesmárolt, aztán nem volt megállás.


Elég furcsa volt, nem olyan, mint már a szex. Élvezni kicsit élveztem, de nem tudtam semmit akkor még róla, hogy mi is az az érzés, de emlékeim szerint nagyon jó volt.

2011. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

16 éves voltam, és egy 23 éves sráccal vesztettem el fél év járás után. Utána több, mint dél évig együtt voltunk, mert sajna ez az első eset után ő nagyon sokat igényelt, én pedig nem, és ez széthúzott minket.

Előtte már három hónappal megvolt az első petting, így teljesen el tudtam lazulni, és nagyon jó volt.

Ugyan szakítottunk, de nem bántam meg, hogy vele volt meg az első, úgy érzem, megérdemelte (:


20L

2011. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
engem személy szerint idegesít,ha valaki azt mondja "elvesztettem a szüzességem"....én nem akarom elveszíteni..hanem odaadni valakinek,akit szeretek...bocsi,az off-ért..
2011. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te srác aki 33 évessel csináltad.Hol találtad?

Ajánlj már be neki.

2011. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!