Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor 1nek szeretkezünk és...

Amikor 1nek szeretkezünk és vérzik a lány, akkor abba kell hagyni, vagy mehet a sex tovább?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 23:50
 1/5 anonim válasza:
kérdezd meg tőle
2010. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt nemúgy kell ám elképzelni h dőlni fog belőle a vér.

de ő valszeg úgyis hamarabb fog leállítani ha fáj neki, mint hogy te észrevennéd h vérzik

2010. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tőle függ, hogy akarja e. Szerintem semmi akadálya, mivel valószínű, hogy vérezni fog. Mondjuk én pl. nem véreztem, de nagyon fájt, akkor picit (kb 1 percre) abbahagytuk, de aztán kértem, hogy folytassa és nagyon élveztük. Ha nem szól a barátnőd, hogy hagyd abba, akkor mehet tovább ;) 20/L
2010. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
A női nem igent jelent. Minél jobban tiltakozik,annál jobban adjál neki!
2010. dec. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem attol fugg h verzik e vagy nem.. fajhat neki verzes nelkul is ....nekem is fajt az elso rettentesen,megse vereztem... de megkertem a fiut, hogy haggyuk abba...es a kov. alkalommal mar jo volt :) 17/L
2010. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!