Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom úgy gondolja most...

A barátom úgy gondolja most már készen állunk arra, hogy lefeküdhetnénk egymással. Nagyon szeretem őt és én is szeretném de félek elmondani neki, hogy nekem ő lenne az első.Elmondanám de miképp?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne egy ilyet felvezetni, hogy ne rettenjen el? (Tudom ha szeret megérti és emiatt nem kéne aggódnom de mégis kérnék pár tanácsot) (17/L)
2009. jan. 15. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Cica,az a helyzet hogy nem voltam még fiúval.Például igy:-)Nemhiszem hogy tul kell ragozni,de mindenképp mondd el,ja és ne pont a szex előtti percben (szerintem).
2009. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
neki nem az elso mar? Beszeljetek a szexrol, mielott megvalosulna. Fontos, hogy tudja, neked ez lesz az elso, egyszeruen mond meg neki, ezen nincs mit szegyellni. Vagy csak mondj annyit, hogy neked ez uj, bocsi, ha valamit nem jol csinalsz, de ez neked az elso, valami hasonlot.
2009. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nefélj semmitől, légy vele öszinte. Ez egy nagyon nagy megtiszteltetés neki hogy ő lehet az első. Azt is gondolhatja hogy neki tartogattad magad. De ezt neked is úgy kell gondolnod hogy készen állsz rá, nem csak a barátodnak. Nem vagy még semmivel elkésve, előtte azért jól gondold meg.
2009. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Öööö...érdekes...Úgy gondolja készen álltok, te meg szeretnél vele lefeküdni, de még sosem került szóba, hogy szűz vagy??? Érdekes egy kapcsolat lehet...

Mi az, hogy megérti??? NEM SZÉGYEN, hogy szűz vagy!!! Nincs ezen semmi megérteni való!

Egyáltalán készültetek már vhogy a szexre??? Petting volt már? Vagy csak durr a közepébe lesz?

Ha jót akarsz magadnak, tudatod a pároddal, hogy szüz vagy, mert a szüzek sokkal több odafigyelést igényelnek, ha meg esetleg még petting se volt, akkor pláne! Amúgy nem tanácsos petting (több hónapos, míg meg nem ismeritek egymás testét) nélkül belevágni.

Talán kérdezd meg, ő mikor volt először úgy lánnyal. Aztán mondd el, hogy te még szüz vagy.

2009. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neki nem az első és szeretnék nagyon jó élményt nyújtani számára csak nem szeretném ha a tapasztalatlanságom okozna gondot. Tudom nem kell bonyolítani az ügyet de ez mégsem olyan, hogy csak úgy bemondod :) És köszi a válaszokat
2009. jan. 15. 23:12
 6/8 anonim válasza:
67%

Sajnálom, hogy ilyen aggodalmaid vannak. Nem ismerlek, de tudom, hogy értékes ember vagy. Te is tudod?

És a barátod?

Mert, ha nem akkor csalódni fogsz, és üresnek érzed majd magad. Egy nőnek nagyon fontos, hogy akivel először teszi meg az gyöngéd legyen vele, és tisztelje.

Miért rettenne meg, inkább örülni, ha igazi férfi?


Ha nem örülne, én elküldeném a francba, nem érdemel meg.


Sok sikert!

2009. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem harapod le a nemesebbik szervét addig nem igazán tudsz elkövetni hibát :D Egyébként ha megértő a párod akkor nagyon szívesen tanít majd :), egyáltalán nincs mitől félned.

Jah, természetesen védekezzetek majd :)

2009. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aranyos dolog, hogy szeretnél nagyon jó élményt nyújtani számára, de az első alkalom különleges, amikor igenis TE vagy a fontos. Később még bőven ráérsz neki majd mindenféle élményt nyújtani. :) Ez a tanács egy pasitól jön!
2009. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!