Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányoknál lehetséges ez?

Lányoknál lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Olvastam az egyik kommentben , hogy ha es pasi megdug egy masik pasit attól már nem szűz. Ez lányoknál hogy működik?. Ha egy lány lefekszik egy lánnyal akkor már nem szűz?

Pld egy másik kommentben olvastam, hogy egy lány csak akkor veszti el a szűzességét ha beléhatol egy férfi nemiszerve.


Szóval akkor most hogy is működik?



19/F


2010. nov. 26. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
szoval te egy fiuval vesztetted el a szuzeseged...
2010. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem:D

Még szűz vagyok. Csak most hirtelen eszembe jutott ez a kérdés. Ám van párom.

2010. nov. 27. 00:02
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Lanyoknal: ha megtortent a behatolas egy igazi fa.sszal

Fiuknal: ha behatoltak egy igazi lyukba. Szerintem.

18 f

2010. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam. Csak az egyik kérdésnél láttam egy elég fura választ miszerint ha egy pasi lefekszik egy másik pasival már nem szűz.
2010. nov. 27. 00:04
 5/10 anonim ***** válasza:
a szűzesség elvesztése az az hogy a fiú kuksója járt egy lány nundzsójában -.-' attól lesz valaki nem szűz, mivel azt jelenti hogy nem volt még szexuális kapcsolata nővel. attól ugyanúgy szűz marad ha minden nap megöklöz egy kecskét, vagy kezelésbe vesz egy guminőt..
2010. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát alapból a legtöbben úgy gondolják ahogy az előttem szólók említik, de azzal hogy divattá vált a bi és homo sexualitás, sztem ennek már nincs értelme...ha sexuális kapcsolata volt sztem már nem szűz (pl én a petinget is annak venném)
2010. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát azért a petting az nem számit szűzesség elvesztésnek. Akkor már rég nem volnék szűz.:D


Milyen jó volna nem csúságolnának:)

2010. nov. 27. 00:20
 8/10 anonim ***** válasza:
És akkor ha valaki meleg, és soha nem fekszik le nővel, akkor ezek szerint ő örökre szűz marad?
2010. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De légyszives válaszoljatok a kérdéseimre, és ne ti rakjatok fel kéréseket ha lehetne:)
2010. nov. 27. 07:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát az a pasi elveszti akkor a "se*glukszüzességét" :D

De amúgy addig szűz a pasi, amíg egy lánnyal nem csinálta szerintem... :S


De ez téll érdekes kérdés.


Ha úgy vesszük, hogy a szüzesség elvesztése az első szex, akkor elveszti, mert először análszexel :D

2010. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!