Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel védekezzünk első szexnél?

Mivel védekezzünk első szexnél?

Figyelt kérdés

Elég a gumi, vagy tabletta is kell?

Normális válaszokat légyszi.


2010. nov. 26. 21:16
1 2 3
 11/23 Peti1991 válasza:
Egyébként ha veszel egy csomag gumit benne lesz egy általános tájékoztató. Ott olvashatod majd, hogy az óvesz 99-100%-ig véd a nem kívánt terhességek ellen. Elhasználtam már párat életemben és nem vízes-óvszerbomba csatákra :D Nem is lettem apuka.
2010. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.=)
2010. nov. 27. 00:11
 13/23 anonim válasza:

megértelek, hogy félsz mert én is iszonyatosan parás vagyok. 4hónapja van barátom és úgy néz ki, hogy vele meg is fog történni a dolog, de azért nem mostanság...szóval olyan február-március környékén de azért már elgondolkoztam ezen:D


elsőnek mindenki óvszert használ, csak hogy válaszoljak a kérdésedre. ettől független ha tabizol is mellé akkor még jobban biztosra mehetsz vele, de mivel nem szeretnél, vegyetek spercmicidölőset.


16/l

2010. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A tabletta rákkeltő, még a legújabb fajta is.

Durex extra safe óvszert ajánlok (legvastagabb óvszer spermaölővel), lehetetlen, hogy kiszakadjon, széttépni sem lehet.

2010. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

21:20:

nem sokat fog benne érezni a barátod. :) az én párom extravékonnyal sem volt megbarátkozva, zavarta, hogy nem érzi a puncit nagyon...

2010. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Utolsó: Jajj szegény. Érdekes módon eddig minden barátom óvszerrel is élvezte a szeretkezést.

Azért a védekezés legyen a legfontosabb.

2010. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

szerintem ne kezdj el még tabit szedni, azzal ráértek még

vegyetek óvszert+ ha nagyon félsz akkor esetleg pharmatex hüvelykúpot

2010. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Minden óvszer biztonságos, de nem hinném, hogy a barátod kedvelné az ultra safe durexet.


Amúgy nyugi! Elég az óvszer! Utána töltsétek meg vízzel, hogy megnézzétek kiszakadt-e!

2010. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

én extra safe-et használtam mikor először szeretkeztünk a barátnőmmel, érdekes módon éreztem a kedvesem hüvelyét és pár alkalom után neki is nyújtottam némi örömöt. Mindig nézzétek meg nem e szakadt ki az óvszer, úgy biztosak lehettek és nem kell aggódni ha késik a menstruáció. Arra is illik figyelni, hogy ha a barátod a hímvesszőjét megfogdosta, utána ne érjen hozzád intim helyen, nem nehéz bővizzel kezet mosni. Tudom lehangoló, de sok kellemetlen aggódalomtól megvéd.

Jó szórakozást.

2010. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
A megoldás a gumitabletta!
2010. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!