Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel védekezzünk első szexnél?

Mivel védekezzünk első szexnél?

Figyelt kérdés

Elég a gumi, vagy tabletta is kell?

Normális válaszokat légyszi.


2010. nov. 26. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemsokára fogunk először és gumival. De én iratok tabit is szerintem mert nagyon parás vagyok:S
2010. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Durex extravastag gumival, garantált védelem, no kiszakadás (szinte lehetetlen) 10 liter víz is belefér, nézzétek meg:)
2010. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

ja és van benne spermicid is (spermaölő anyag) tehát 2mp elpusztul a sperma az óvszerben. Előző voltam.

L17

2010. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Tabi csak akkor jó, ha tényleg komolyan gondoljátok. És ha elkezd valaki szedni egy részt nem lehet rögtön belevágni, hanem meg kell várni hogy elkezdjen hatni, másrészt nem szabad kihagyni egy napot sem, mert akkor felborul az egész.

Ha komolyan gondoljátok és tisztességesen beszedi a lány a gyógyszert, nem lehet semmi baj.

2010. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Peti1991 válasza:
Ha nagyon biztosra akarsz menni akkor juttasd a fiút a csúcsra közösülés nélkül utána munkaruha fel és mehet a buli :) Sokkal tovább bírja majd így és a veszélyforrás is már a lepedőn van :)
2010. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. én is elég parás vagyok, de nem akarok gyógyszert íratni...

nagyon köszi az értelmes válaszokat! =)

2010. nov. 26. 21:56
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :)
2010. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

Szia!

Én azt ajánlom, hogy óvszerrel védekezzetek! Ugyanis a tabletta önmagában nem véd meg a nemi úton terjedő betegségektől, a gumi viszont igen! A fogamzásgátló egyes típusai pedig libidócsökkenést is okozhatnak. Én nem javasolnám a tablettát, főleg ha még nagyon fiatal vagy.

A "megszakításos védekezés" pedig nem védekezés! Hisz a férfiak előváladéka is tartalmazhat spermiumot.

16/L

2010. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

18 éves kor alatt én nem javasolnám a tablettát. Ha idősebb vagy, akkor sem első alkalomra. Ki kell ismernetek egymást, megnézni egyáltalán működőképes-e a kapcsolat, é persze tájékozódni, hogy a párodnak milyen kapcsolatai voltak előtted.

Azért akármennyire is azt hiszik az emberek, hogy a fogamzásgátló szint csak "cukorka", ez elég nagy túlzás. Szerintem csak pontos mérlegelés után érdemes belekezdeni a szedésébe. Arról nem is beszélve, hogy első levélnél az is előfordulhat, hogy egy hónapig folyamatosan pecsételő vérzésed lesz...


Szerintem elég a gumi. Ha nagyon parázol, esetleg használjatok mellé spermicidet, vagy időzítsétek az aktus olyan időpontra, mikor nagy valószínűséggel nincsen peteérésed.

2010. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mindenképp használtunk volna óvszert, de nem voltam benne biztos, hogy elég. mindenképp 100%os védelmet akartam
2010. nov. 26. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!