Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Születésnapi első alkalom?

Születésnapi első alkalom?

Figyelt kérdés

szeretnék pár kérdést feltenni így összességében...FONTOS lenne tényleg :)

1.) a közeljövőben el kéne mennem nőgyógyászhoz, a rendszertelen menstruációm miatt...esetleg megpendíthetem neki hogy legyen szíves fogamzásgátlót felírni?

2.)barátom születésnapján mindkettőnknek első alkalom...csak kettesben, egyedül koncentrálnotok kell egymásra és semmi nem zavarhat meg...ti mennyire örülnétek ha a párotok születésnapotokon feküdne le veletek?

légyszi segítsetek köszönöm


2010. nov. 20. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
én örülnék csak annyi hogy akkor inkább bulizni kell...
2010. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

1. Okosan gondolkozol :)

2. Szerintem tök jó ötlet. Én is ezt terveztem, csak aztán úgy alakult, hogy csak kevés időt tudtunk együtt tölteni a szülinapján, arra nem lett volna idő, úgyhogy egy következő nemesebb alkalommal került sor rá ajándékként :) 19/L

2010. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) akkor ez lesz valószínűleg :)
2010. nov. 20. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy a nőgyógyásznál elvileg nem úgy megy, hogy odamész és kéred és felír gyógyszert, hanem előbb elküld vérvételre, aztán annak fényében ír fel következő alkalommal gyógyszert.
2010. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mennyi idő körülbelül a nőgyógyásznál járás és a gyógyszer szedése közti idő?
2010. nov. 21. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

A fogamzásgátlót azonnal elkezdheted szedni, ahogy megkaptad. Védettséget annyi idő után ad, amennyi rá van írva a dobozára.


A születésnapi dolog meg nagyon szuper ötlet szerintem.

2010. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a normális nőgyógyászok kérnek trombózisra való hajlamra való vizsgálatot is, annak nálam 6 hét után jött meg az eredménye. Ha ilyet nem kér a doki, akkor gondolom egy hét, csak hát úgy elég rizikós a dolog, nem véletlenül lesz egy csomó lánynak trombózisa, agyvérzése a gyógyszer szedése mellett- szerintem 10 orvosból 2 csinál ilyesfajta kivizsgálást a betegénél. Aztán a legtöbb gyógyszerre az van írva, hogy 1 hónap szedés után nyújt védelmet, én ki is vártam az 1 hónapot, mert a doki is ezt mondta. Szóval szerintem egy normális doki esetében onnantól kezdve, hogy elmész hozzá, odáig, hogy védett vagy összesen 9-10 hét telik el. 20/L
2010. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1) Rendszertelen menstruációra szeretnek felírni fogamzásgátlót,de ez a gont nem oldja meg,csak kiiktatja.Amíg szeded rendszeres lesz a vérzésed,mert ez megvonásos vérzés,azért vérzel,mert abban a 7 napban nem szeded.Ha teljesen leállsz a fogamzásgátlóval,akkor pedig újra össze-vissza lesz,sőt lehet,hogy csak tetézed a baj.Ki kellene vizsgálni,hogy 19 évesen miért nem állt még be a ciklusod,ennek sok oka lehet és ha ezt nem deríted ki,akkor később bajos lesz a teherbeesés.

A fogamzásgátló előtt általában kérnek labor vizsgálatot,aminek az eredményére várni kell.Ez az adott helytől is függ,hogy mennyit.Ha felírta és kiváltottad,utána meg kell várni a menstruációd első napját,onnantól kezdheted el szedni.A védettségről változóak a nézetek.A dokik fele szerint egy hónapot várni kell,vagyis az első levél végégig.Mások szerint két hét vagy azonnal hat stb.Kérd ki a tiéd véleményét,ő mit gondol.


2) Jó ajándék,de ne csak ezt add.Elég kínos lenne,ha hazamenne a szüleihez,akik esetleg megkérdezik mit kapott tőled a szülinapjára....

2010. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát szerdára kaptam időpontot eldől milesz.. mindenképp beszélgetek a nőgyógyásszal.

és igen valamit még fogok adni csak még nempontosan tudom hogy mit kéne :) de még van egy kis időm, ahogy magamat ismerem az utolsó pillanatban fogom eldönteni :)

köszi a válaszokat :)

2010. nov. 22. 16:20
 10/10 anonim válasza:
Hogy sikerült?
2011. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!