Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Védekeztetek (elsőnél),...

Védekeztetek (elsőnél), védekeztek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval ezalatt azt értem hogy,csak óvszerrel védekeztek/tek?

Azt mondta a barátom hogy nem annyira szereti az óvszert persze ha én szeretném óvszerrel csinálja........(azt is emlitette hogy vegyek be gyógyszert)

Ti hogyan csináltátok,csináljátok?

Köszi!!:)


2010. okt. 25. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig óvszerrel védekeztem, akkor is mikor elvesztettem a szüzességem, és most is, 20 évesen. Soha egyetlen egyszer sem szexeltem óvszer nélkül, mert még nem szeretnék babát.


Elég elkeserítő, hogy ilyen sokan beírták, hogy az első megszakítással történt...

Basszus...csak 15 voltam, még is volt annyi eszem, hogy védekezzek. Ez miért olyan nagy dolog?


Amúgy elsőre tökéletes az óvszer, mert legalább síkosítva van, könnyebb lesz a behatolás.

Amúgy bocs, de a kérdéseidből és a kommentjeidből is az jön le, hogy nem vagy vmi felvilágosult.

Mintha egyáltalán nem is lennél tisztában a védekezési módszerekkel....ha nem írtad volna, hogy 17 vagy, tuti 14-15-re tippeltem volna.

Ezt most nem bántásból írom, de szerintem tanulmányozz át néhány felvilágosító oldalt, sokat segít.


És SOHA ne engedd védekezés nélkül, mert egy alkalomból is összejöhet a baba. A megszakítás pedig nem megfelelő védekezés, nem ér túl sokat (persze a semminél minden jobb...).

2010. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék gyereket,óvszerrel fogunk akkor védekezni mert gyógyszert nem fogok szedni....viszont jön az a szöveg hogy óvszerrel védekezni olyan mintha mosott zoknival....

na mind1 kööszi:)

2010. okt. 26. 19:14
 13/14 anonim ***** válasza:
én vagyok az aki már azóta terhes:) 23 éves vagyok, hát még így se mondanám hogy idős szülők leszünk, de legalább a diploma pont megvan:D a mosott zokniról meg annyit, hogy nem találod kicsit önző dolognak, hogy a saját kényelme kedvéért inkább veled szedetne gyógyszert? Mert azért lássuk be, a fogigátló gyógyszer, és lehetnek hosszútávú hatásai (mint ahogy nálam is lettek). Azért nem olyan szörnyű a gumi, és különlegeseket is kapni pl. webáruházakban, lehet kísérletezni.
2010. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
21:51<--- Te vagy a gyík nem ő! Mert hiába csinálod megszakításos módszerrel! Ugyanis a TUDATLANOK kedvéért szólok, hogy létezik előváladék! És én ismerek is 2csajt is, akik ezzel a módszerrel lettek terhesek! És még egyik sem volt 18! szégyen! Ha nem akarsz hülye lenni védekezz rendesen! Ne akarj gyerekfejjel gyereket nevelni! Sajnos elég nagy divat lett mostanság! Ahoz képest, hogy az iskolában tartanak felvilágósításokat, hát ahoz képest iszonyú sok a tudatlan ember!!!
2010. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!