Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Védekeztetek (elsőnél),...

Védekeztetek (elsőnél), védekeztek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval ezalatt azt értem hogy,csak óvszerrel védekeztek/tek?

Azt mondta a barátom hogy nem annyira szereti az óvszert persze ha én szeretném óvszerrel csinálja........(azt is emlitette hogy vegyek be gyógyszert)

Ti hogyan csináltátok,csináljátok?

Köszi!!:)


2010. okt. 25. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
mi megszakitásos védekezésel csináltuk
2010. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi gumi/gyógyszer nélkül, az elsőt. Nem mentem el, nem is tartott sokáig (persze, fájt neki...) és ennyi a történet, nem lett baj.
2010. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Első kapcsolatomban nem védekeztünk, a szüzességem is így vesztettem el. Nem lett belőle gond, de nem ajánlom, mert azóta néhányszor már voltak parák (szerencsére alaptalanok), és ugye ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyire nincs még felkészülve egy gyerekre. Annyit meg nem ér az a fél-egy óra.
2010. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elsöre hallgatsz, akkor a következö kérdésed az lezs, hogy mit tegyek, terhes lettem.

A megszakitás NEM védekezés.


Egyébként az óvszer szerintem jó.

2010. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
de a megszakitás védekezés,mert nem élvezek bele és nem lesz terhes.te gyik
2010. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi.

én nem szedek gyógyszert de nem is szeretnék,ti szedtek?

szertnék maradni az óvszernél,úgy is jó a szex?

2010. okt. 25. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondd azt hogy nem szeretnél még anyuka lenni, és hogy jobban szeretnéd ha óvszerrel csinálnátok. Aztán később esetleg áttérhettek a gyógyszerre, ha gondoljátok. De védekezés nélkül tényleg ne, mert én is kipróbáltam már úgy, és igaz, hogy nagyon jó óvszer nélkül (nem szedek gyógyszert), de tényleg nem éri meg végigparázni egy hónapot (vagy többet, de akkor már gáz van) hogy megjöjjön.. Azért a félóráért tényleg ne.. Én egyszer próbáltam ki de utána sokat paráztam, ezért többet nem.

Egyébként mi az 1. együttlétkor óvszerrel védekeztünk, és azóta is (2 éve), nem nagyon szeretnék gyógyszert szedni, és Ő pedig nem kényszerít semmire.

2010. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kinek, hogy tetszik. én személy szerint nem szeretem a gumit, sokkal kevesebbet érzek belőle. de első alkalomra nekünk bevált, ajánlom mindenképpen. kevesebb a para esélye.
2010. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gumival az van, hogy addig tudjátok élvezni vele a szexet, míg ki nem próbáljátok máshogy... legalábbis nálunk így volt. Úgyhogy én a helyedben mindenképp gumival csinálnám ameddig lehet, a gyógyszer amúgyse olyan egészséges. Mi ott buktunk el, hogy volt 1 év tablettás időszak, de abba kellett hagynom petefészekciszta miatt, aztán nem tudtunk visszaállni gumira. Fél évig játszottunk a tűzzel, hol megszakítás, hol gumi, és (ez nem vicc) terhes lettem, most vagyok a 17ik héten. Hála Istennek nálunk ez nem olyan nagy gond, kicsit előbb jön a baba mint terveztük, de ugyanez 18 évesen baromi nagy gond lett volna, úgyhogy én a gumit javaslom!!!
2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat!!

utolsó hány éves vagy?

17/L

2010. okt. 25. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!