Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért állt fel neki? (fura...

Miért állt fel neki? (fura kérdés tom xD) (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval éppen a buszon voltunk a HAVEROMMAL és nagyon sokan voltak a buszon amikor felszabadult 1 hely akkor leült én meg beültem az ölébe és hát..éreztem hogy fel áll neki...és ez neki is feltűnt.

Föl akartam állni ,de mondta hogy nyugodtan maradjak...mondjuk nem tuttam volna fel állni olyan kevés volt a hely. De elég érdekes volt!

Csak haverok vagyunk kicsi korunk óta ismerjük egymást!

Miért állt fel neki??

Lécci csak normális válaszokat!!!!

14/L


2010. okt. 25. 20:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
hát elég valószínű h tetszel neki, szal gondold át, és ha arra jutsz h igen, akk dumáljátok meg, és járjatok!! happy end :) jah és arra h vki szerint nem lehet fiú és lány között barátság, én úgy vagok vele, h a legjob fiú barátom, akinek én a legjob lány barátja vagyok, boldog kapcsolatban él 2 hónapja, és nekem meg más tetszik akivel úgy tűnik h össze fogok jönni, bár nem mernék megesküdni. szal most lehet fiú-lány barátság, vagy én vagyok a hülye?
2010. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
valószinü ha nem lennee 1 ikötöknek se senkije akkor ti is összejönnétek. vagy nem! de az esetek 99%ában valaki szerelmes a másikba!
2010. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 General ***** válasza:

10-25 21:09 vagyok


Igen lehet belőle valami, de mivel még fiatalok vagytok (és ebből kifolyólag még nem láttok át úgy az ilyen helyzeteken, és a fiúk is bátortalanabbak még), neked kell adni felé valamilyen félreérthetetlen jelet, vagy kezdeményezni.

2010. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mennyivel egyszerűbb lenne nekünk ha a lányok kezdeményeznének:) el tudnám viselni:P ha a világon az terjedt volna el hogy a lányok kezdeményeznek akkor most a fiuk lennének bajban? szerintem nem fog megszólni ha rátapadsz 1 kicsit! legalábbis én nem szólnék:)
2010. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 General ***** válasza:

10-25 21:09 vagyok


Az egyáltalán nem rossz, hogy nekünk kell "vadászni", de ha a srác még éretlen vagy bátortalan hozzá, akkor nincs más lehetősége a lánynak. Persze egy lány is elszúrhatja, ha nem küld jeleket.

2010. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!