Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem állt fel nekem?

Miért nem állt fel nekem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel eljutottunk odáig hogy szexeljünk. Felizgattam, benedvesedett normálisan de nekem egyszerűen nem állt fel.. így végül nem történt "semmi." Kb. 2órán keresztül csak bőgtem.. nagyon rossz érzésem van még most is. 15/F
2011. okt. 16. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Várj pár évet.
2011. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Első pár alkalommal tök normális. Ne görcsölj, ha a barátnőd türelmes, játszatok egymással (petting) és hidd el ha, menni fog.
2011. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%
Látens Homoszexuális vagy.
2011. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó egy fasz. Nekem is gond volt az elsőnél. Mondjuk aztán valahogy összehoztuk közös erőfeszítéssel :) 20/F
2011. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amazing válasza:
100%

Én is jártam így.

Most nem jött be, de legközelebb összejön, csak több előjátékot, hogy jobban felizgulhass és menni fog a menet.

2011. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert fiatal vagy és tetszik-nem tetszik, a szex még nem neked való. Éretlen vagy hozzá.

Például nagyon férfias utána 2 órát bőgni. :)


Egyébként meg, később is lesz olyan, hogy akarod, de annyira stresszelsz valamin, vagy olyan fáradt vagy, hogy nem áll fel. Nem egy nagy kaland.

2011. okt. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
15 évesen? Aztán bőgtél? Milyen szánalmas vagy! Akkor ne sexeljél még! Nem vagy hozzá elég érett gyermekem! :)
2011. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért bőgtem mert nem tudom a barátnőm mit gondolhat most.
2011. okt. 16. 09:26
 9/9 anonim válasza:
Azt gondolja, hogy féltetted, és azért nem ment a sex. Valójában halálra görcsölted magad és azért nem ment, de ezt nem kell hogy biztosra tudja. Legközelebb ne félj, lazulj kicsit, több előjátékot, utána pedig durr bele!
2011. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!