Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért állt fel neki? (fura...

Miért állt fel neki? (fura kérdés tom xD) (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval éppen a buszon voltunk a HAVEROMMAL és nagyon sokan voltak a buszon amikor felszabadult 1 hely akkor leült én meg beültem az ölébe és hát..éreztem hogy fel áll neki...és ez neki is feltűnt.

Föl akartam állni ,de mondta hogy nyugodtan maradjak...mondjuk nem tuttam volna fel állni olyan kevés volt a hely. De elég érdekes volt!

Csak haverok vagyunk kicsi korunk óta ismerjük egymást!

Miért állt fel neki??

Lécci csak normális válaszokat!!!!

14/L


2010. okt. 25. 20:23
1 2 3
 11/25 General ***** válasza:
100%

Tudod régen én is azt hittem, hogy fiú-lány lehet barát. Lehet is, de csak barátságot az esetek nagy többségében csak az egyik fél érez a másik iránt.

Sok lány azt hiszi, hogy mennyi fiú barátja van, ők meg azt gondolják, hogy bárcsak velem járna. Az, hogy a barátodnak "tettetik" magukat (nem bűn) arra jó, hogy a közeledben legyenek.

24/F

2010. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
akk lehetséges hogy lesz belőle valami?
2010. okt. 25. 22:04
 13/25 anonim ***** válasza:
persze,csibe tömés...ez még nem indok arra h járni is akar veled
2010. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit többet érez irántad, mint egy barát iránt?:-)

Szerintem, ha te is többet érzel iránta, akkor érdemes beszélgetnetek a dologról, hátha lesz valami.:-)

2010. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
utolsónak: nem tudom az a baj!Fura volt amikor ott ültem az ölébe és felállt neki...,de most elnézést ha perverz vagyok ,de jó érzés volt azért bevallom! :P:)
2010. okt. 26. 16:30
 16/25 anonim válasza:
Hülye kérdés :D Örülj neki. Bizonyítja, hogy szép lány vagy. ENNYI:D és hogy bejössz a csávónak.
2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Velem is párszor megtörtént lány az ölembe ült,ő is érezte de csak mosolygott rá 1 hónapra összejöttünk és 7 hónapja együtt vagyunk,és SOHA nincs olyan,hogy fiu lány barátság,a fiú vonzódhat egy lányhoz normálisan érzékenyen és ez úgy tűnik mintha barátok lennétek,valójában pedig a fiúnak tetszik a lány,van a bunkóbbik az meg csak dugni akar.Szerintem beszélj a sráccal
2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 199303 ***** válasza:
:) nekem is volt már hasonlo helyzet:) de nekem itthon valamibe megbotlotam itthon és itt volt néhány közös barátunk öcsémmel és az egyik megfogot és leültetet kicsit az ölébe nem tudom minek anyit tudok h nem akarta h elesek de utána percekig nem akarta h feláljak az öléböl:D aztán hát felált neki zavarba lettem és rögtön feláltamXD
2010. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a mi buszunk mindig tömve van és ha mondjuk lehajol v mi jó csaj a táskáért akkor meglesz a póz:P volt már hogy rá kellett húznom mert különben félreérthető lett volna XD én is örülnék neki ha az ölembe ülnél és lehet hogy máshogy is kimutatnám:D ha nem csak arra kellesz neki akkor persze hogy barát akar lenni és ha már ugy érzi hogy tök közel vagytok 1máshoz talán elcsattan 1 csók. szal sztem akar valamit!
2010. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Október 26.(kedd) 16:22 Vagyok

Szerintem tuti:-)

Derítsd ki ennyi az egész. :-)

2010. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!