Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és szűz. Mit...

18 éves vagyok és szűz. Mit csináljak? Menjek el a szemétégető melletti prostikhoz vagy várjak az igazira? 18/f

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Ennyi erővel a kutyáddal is csinálhattad volna. Az legalább tuti nem aids-es... Ráadásul ingyen lett volna. Mégegyszer grat!
2010. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
huuu..... de elítélik néhányan. teljesen a prosti irányított mindent óvszert felhúzta én feküdtem ő pedig rám ült de az elején nem akart működni ez a car dee megoldottunk simogatott nyalogatta a fülemet és a nyakamat. nyögni nem nyögött de nem is érdekelt gyorsabban kezdett el lélegezni és zihált nem is tom teljesen elveszítettem az időérzékemet saccolni setom meddig bírhattam foggalmam siincs 10 percnél nem lehetett több túlságosan gyorsan moozgott tehát igen mondhatni belevágtunk a közepébe sajna ennyi infót tudtam leírni :P mindenesetre elég idegen volt az egész nem ajánlatos szüzeknek inkább kiélt vagy kiégett 35-60 évess korosztálynak valók
2010. okt. 27. 22:39
 23/25 anonim ***** válasza:
te állat vagy bazzXD
2010. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
De a szemét égetönél a prostiktól kérdezd meg h MUNKA KÖNYVük vane
2010. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mindenesetre sztem azért szedj fel valami lányt mert ez így nem okés hogy eddig csak egy prostival szexeltél :D
2010. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!