Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek-e terhes azért mert?...

Lehetek-e terhes azért mert? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ma a barátommal pettingeltem és ondó ment a hüvely környékére (nem terveztük előre), de előfordulhat, hogy egy kicsi bement. Rögtön reagáltam, és letöröltem, aztán még meg is mosakodtam ott. Még szűz vagyok, és most pont nincs meg. Mennyi az esélye, hogy terhes leszek? Csak értelmes válaszokat írjatok légyszíves, mert ez nagyon fontos.

Előre is köszi 15/L


2010. okt. 22. 18:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen, tényleg köszönet a normális válaszokért. igazából tanultuk 8-ban, de annyi helyen olvastam már olyan sok baromságot, hogy szerintem jogos a félelmem, akkor is, ha a fele sem igaz. és jobb félni, mint megijedni ;)
2010. okt. 22. 22:04
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

igen, elmondták 8.ban hogy lesz a gyerek.

De ilyen estekről nem tanultunk... Tehát nem kell bántani!

2010. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azért, mert ez nem eset :) ahhoz valahogy a méhszájig kellene jutni. tényleg sok hülyeséget mondanak, de pont az alapismeretek miatt elhiheted, hogy ez nem lehetséges.
2010. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kötekedő: valószínűsítem, hogy fiú vagy és ezért ennyire nagy a szád a témában. Ha lány lennél, akkor általános iskolai tanulmányok ide vagy oda, átéltél volna már hasonló bizonytalanságot, mert mint mondtam, ez sajnos bennünk lányokban mindig ott van a témával kapcsolatban. Úgyhogy jó lenne, ha tényleg nem okoskodnál itt tovább, hogy "megtanultuk hogyan lesz a gyerek"...
2010. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ez igen is egyedi eset!

A suliban elmesélik hogyan lehet összehozni a gyereket.

De egyénileg nem térnek ki, hogy mi van ha ez vagy az történik.

Amúgy meg olvasd el mégegyszer, hogy ez az oldal miért lett létre hozva! De megsúgom, hogy a fejlécben le van írva szép fehér betűkkel! ( amit máshol nem mertél... )

(

2010. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
esélyes a terhesség. de az nem jutott eszedbe, hogy vegyél eseményutáni tabit? az a biztos. nem egy olcsó dolog, de még mindig olcsóbb, mint egy gyerek
2010. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!