Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek-e terhes azért mert?...

Lehetek-e terhes azért mert? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ma a barátommal pettingeltem és ondó ment a hüvely környékére (nem terveztük előre), de előfordulhat, hogy egy kicsi bement. Rögtön reagáltam, és letöröltem, aztán még meg is mosakodtam ott. Még szűz vagyok, és most pont nincs meg. Mennyi az esélye, hogy terhes leszek? Csak értelmes válaszokat írjatok légyszíves, mert ez nagyon fontos.

Előre is köszi 15/L


2010. okt. 22. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik napban vagy? (1. nap az, amikor megjön a menzeszed)
2010. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
elég sok esély van rá... :/
2010. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Remélem megszivod.. tanulj inkább:) peteérés meg bármikor lehet spontán...
2010. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Több mint 28, mert még nincs rendesen beállva. de még ilyen sosem fordult elő.
2010. okt. 22. 19:45
 5/16 A kérdező kommentje:
mármint ilyen dolog. nem az hogy késett..
2010. okt. 22. 19:48
 6/16 anonim válasza:
Nem,nem lehetsz terhes.Csak akkor ha a hüvelyedbe ment bele.De ha a környékére,akkor nem;)
2010. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

te jó ég...tényleg nem tanítanak országszerte szaporodást 8. osztályban? most ne haragudj, de szerinted a pasiknak miért nem csak pötty méretű nemi szervük van?

megsúgom: a méhed eléggé bent van, valahogy oda be kell jutnia a spermának.

2010. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bántsátok :) Emlékszem, hogy annó, amikor én pettigneltem 15 évesen az első komoly barátommal (fél éve már együtt voltunk), ugyanilyen helyzetbe kerültem és utána egyből érdeklődtem idősebbektől, hogy ebből lehet-e baj. Ez alapból benne van az emberbe (legalábbis a lányokban, hiszen ők eshetnek teherbe...). És már csak azért se szóljátok le, mert ő legalább nem dugatja meg magát annak ellenére, hogy kortársai közt az már mindennapos tevékenység.
2010. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat..

Üdv:

A lány barátja

2010. okt. 22. 21:33
 10/16 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó és ez nem bántás, de általános iskola 8. osztályában elmondták, hogy hogyan lesz a gyerek :)
2010. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!