Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerül a behatolás?

Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelt kérdés
már elég régóta próbálgatjuk a dolgot a tapasztalt barátommal, de eddig még nem sikerült. eleinte az is benne volt, hogy féltem, de már rég nem vagyok gátlásos előtte és -akárki akármit gondol-, teljesen megbízom benne minden téren. az ujjai néhányszor már voltak bennem, persze nem mélyen, legfeljebb csak a fele ment be, s először az is furcsa és ijesztő volt. de a nemi szerve -akárhogyan is szeretném- nem megy be. sokszor bepánikolok, de amikor már ezzel megpróbálok nem foglalkozni, akkor sem megy... mintha nem férne belém, vagy ilyesmi. pedig szerintem nem nagyobb neki, mint másnak. létezhet olyan, hogy én vagyok szűk és nem fog sikerülni? pedig nagyon fel tudok izgulni és benedvesedni, de ennek ellenére sem megy... ja és sokszor feszítő érzést érzek ott:S
2010. okt. 8. 19:12
1 2 3
 21/23 Khaos ***** válasza:

Ha tényleg eltolod magadtól a párodat reflexszerűen, és hasonlók történnek, lehetséges, hogy tényleg van pszichikális alapja, főleg ha esetleg régen történt veled valami komolyabb trauma.


Ha ilyen sincs, akkor már sokan írtak megoldásokat, de a barátodnak is bátrabbnak kell lennie. Nem csak egy ujj félig-meddig, hanem több ujj, izgatás, mindenféle nyílt játék...

2010. okt. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Khaos ***** válasza:

Még valami: fájdalom is járhat vele, de ettől sem kell félned, mert természetes, és minél normálisabban lefolyik egy együttlét, annál gyorsabban véget érhetnek a fájdalmak miatta. Ha ettől is megijedtek még hónapokig húzhatjátok élvezet nélkül, tessék bátornak lenni.

Olyan pedig nem lehet, hogy a tested képtelen egy ujjnál nagyobb dolgot befogadni, mivel nő vagy: úgy születtél, hogy ez a szerved később képes legyen egy gyermeket is átengedni magán, tehát tágulékony.

2010. okt. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

semmi trauma nem történt velem, úgyhogy ez kizárva...

a barátom elég bátor, de megértem, hogy nem akar megijeszteni még jobban. azt mondta, nem akar olyat, amit én nem akarok, semmit nem fog rám kényszeríteni. ebben teljesen igaza van, korrekt.

én is tudom, hogy elvileg be "kell" fogadnom magamba, hiszen így alakultunk ki. de én úgy érzem, hogy kicsi vagyok és szűk...:S

2010. okt. 10. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!