Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerül a behatolás?

Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelt kérdés
már elég régóta próbálgatjuk a dolgot a tapasztalt barátommal, de eddig még nem sikerült. eleinte az is benne volt, hogy féltem, de már rég nem vagyok gátlásos előtte és -akárki akármit gondol-, teljesen megbízom benne minden téren. az ujjai néhányszor már voltak bennem, persze nem mélyen, legfeljebb csak a fele ment be, s először az is furcsa és ijesztő volt. de a nemi szerve -akárhogyan is szeretném- nem megy be. sokszor bepánikolok, de amikor már ezzel megpróbálok nem foglalkozni, akkor sem megy... mintha nem férne belém, vagy ilyesmi. pedig szerintem nem nagyobb neki, mint másnak. létezhet olyan, hogy én vagyok szűk és nem fog sikerülni? pedig nagyon fel tudok izgulni és benedvesedni, de ennek ellenére sem megy... ja és sokszor feszítő érzést érzek ott:S
2010. okt. 8. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a pasid mégse oly' tapasztalt , csak nem meri bevallani ?

Egyébként a módja . Elöször a csiklót izgassa , majd ha kicsit kezdesz belelndülni (2-3-4 perc) akkor 1 ujjal hatoljon be és folytassa . Majd 2 ujj és végül 3 ujjal csinálja . Eleinte ki kell téged tágítani rendesen és majd utána menni fog a faszával is .

Idővel meg kitágulsz rendesen és nem kell mindig 10-15-20 perc hogy nekikezdhessetek a szexnek az előjáték után .

2010. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
semmi baj nincs a tapasztalattal... idősebb is nálam, s ismerem annyira, hogy tudjam, nem hazudott soha...
2010. okt. 8. 20:36
 13/23 anonim válasza:
Türelem előjáték teljes ellazulás! Te pedig ne akard túl görcsösen! Pici alkohol vagy egyébb finom lazító nyugtató cuccok/ha más már nem segít/.
2010. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Minden az agyban dől ez! Hiába akarnád, de az agyadat nem tudod becsapni! Igazából ez azt jelenti, amit leírtál, hogy egyáltalán nem állsz készen rá sem a barátodra! Kicsit se bízol benne ezt jelenti! Még nem csináltad, persze, hogy szűk! Legalább 10 alkalom kell hozzá, hogy kitágulj és normális legyen az együttlét.
2010. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

figyelj elsőre nekem se tudta betenni...mert:

nem volt síkos annyira a lukam

vegyél akk síkosítót hátha azzal simán bemegy

másodszor mi is használtunk és akk már normálisan tudtunk sexelni:D:Dszal sok előjáték...kényesztetés vagy max..vegyél síkosítót...

2010. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

ne mondjatok már neki hülyeségeket.

ha az ujja sem ment be rendesen, valószínűleg vaginizmusod van. ez nem függ sem a pasid tapasztaltságától, sem az igyekezettől, sem az akaraterőtől, viszont bármi a hüvelyed közelébe kerül, összehúzódik. keress fel nőgyógyászt, mond el a problémádat, aztán kérd meg, hogy utaljon be egy szexuálpszichológushoz. ki fog belőle kezelni.

L/16

2010. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is!!

Szerintem nem kell egyből vaginizmusra gondolni. Nekem is NAGYON nehezen ment az elején, 100%ig akartam, szerettem a barátomat, de egyszerűen annyi az egész, hogy szűk voltam. Kitartónak kell lenni, a fiúnak meg nagyon gyengédnek és óvatosnak. És ne ijedj meg, eleinte fájni fog eléggé, de utána nagyon jó lesz:) Kitartás és nyugi, nem lesz baj! :)

2010. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tampont tudsz használni? Ha még az ellen is tiltakozik a tested, akkor lehet, hogy vaginizmus, de különben meg csak szűk vagy. Én csak a minit tudtam használni annak idején. Na ennyi, előző voltam
2010. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

hát, nagyon nehezen. illetve nagyon picit használok, de csak mert muszáj...

és továbbra is tartom, hogy megbízom a fiúban. nem az ő hibája, ha feszült vagyok vagy beijedek, akaratom ellenére tolom el a lábammal és szorítom össze magam... utóbbi csak úgy jön, de küzdök ellene.

kérdeztem már meg kompetens embert, ő ajánlott egy másikat, aki csak annyit válaszolt, hogy majd megoldjuk, de azóta nem kaptam választ, amikor utoljára kerestem.

én nem tudhatom, hogy valóban vaginizmus-e, hiszen nem vagyok szakember, és attól, hogy 'tünetek' illenek rá, lehetséges, hogy tényleg csak nagyon feszült vagyok. alapból egy idegeskedő, izgulós típus vagyok, bár már nem is annyira, mint régen...

2010. okt. 9. 20:07
 20/23 anonim ***** válasza:

Próbáljátok húzni az előjátékot:)sokat segít,ne görcsöljetek rajta kezdjétek pettingel ha már úgy érzed hogy ellazultál és elég nedves vagy tegyetek a csípőd alá párnát hogy kicsit megemelje,volt akinek ez már bevállt.

Hülye kérdés lesz de maszturbáltál már mert ha 1edül csinálod akkor eltudsz kellőképp lazulni és megpróbálhatod 2-3ujjal izgatni magad.Ha 1edül vagy lehet könnyebben lazulsz el aztán ha sikerült a barátoddal is megpróbálhatod ugyanezt cak akkor arra gondolj mintha 1edül lennél,túl sok a gátlás benned,pont a sok próbálkozás miatt és hiába nem akasrz agyalni rajta,tudat alatt mégis görcsbe állsz:( Sok szerencsét!!

2010. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!