Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerül a behatolás?

Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelt kérdés
már elég régóta próbálgatjuk a dolgot a tapasztalt barátommal, de eddig még nem sikerült. eleinte az is benne volt, hogy féltem, de már rég nem vagyok gátlásos előtte és -akárki akármit gondol-, teljesen megbízom benne minden téren. az ujjai néhányszor már voltak bennem, persze nem mélyen, legfeljebb csak a fele ment be, s először az is furcsa és ijesztő volt. de a nemi szerve -akárhogyan is szeretném- nem megy be. sokszor bepánikolok, de amikor már ezzel megpróbálok nem foglalkozni, akkor sem megy... mintha nem férne belém, vagy ilyesmi. pedig szerintem nem nagyobb neki, mint másnak. létezhet olyan, hogy én vagyok szűk és nem fog sikerülni? pedig nagyon fel tudok izgulni és benedvesedni, de ennek ellenére sem megy... ja és sokszor feszítő érzést érzek ott:S
2010. okt. 8. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Oszmán behatolások a déli peremterületeket súlytották... lehet nektek is beválik
2010. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
6%
Próbáld barlangász felszereléssel!
2010. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Vaginizmus...
2010. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ok, ez bennem is felmerült. na de ezek szerint mindenkinek ez van, akinek nem sikerül egy darabig???
2010. okt. 8. 19:18
 5/23 anonim ***** válasza:

Mi az hogy már régóta próbáljátok?


Eleinte csinálja neked kézzel, majd valamennyire nedvesítse be a "bejárat" körül is, kívülről. Majd Te is az Ő nemi szervét...


Ne egyből akarja betolni tövig, hanem először juttassa be a makkot, majd finoman tovább...

2010. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
egy ideje, na... nem 1 hónapja vagyunk együtt és nem 16 évesek vagyunk. de neki tudnia kell, hogyan csinálja. velem nem tud mit kezdeni:( mármint nem az van, hogy nem csinálunk semmit -mert próbálkozunk... nedvesítés meg ilyenek-, hanem már ő is tanácstalan...:S
2010. okt. 8. 19:25
 7/23 anonim ***** válasza:

misszionárius?


még az a legtisztább ha kifekszel az ágy szélére, ő letérdel az ágy mellé,(nagyjából a nemi szervetek így egy szinten lesz) és nedvesítés, majd úgy próbálja meg lassan behelyezni...

2010. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hm... és ha a előtte a szájával, nyelvével csinál ezt-azt és utána próbálja becsusszantani? az megteszi?
2010. okt. 8. 19:56
 9/23 anonim ***** válasza:
Az persze, hogy kell előtte... de amit írtam azt közvetlenül látja, hova teszi...
2010. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és lehetséges az, hogy mégsem fér be?
2010. okt. 8. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!