Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám magamnak átszakí...

Hogyan tudnám magamnak átszakítani a szűzhártyámat? Tudom, hogy ettől még nem lesz nemi életem

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

19:52


anatómia fail xD

2010. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

huuh ennél a nem tudnánk pisilni ha nem lenne lyukas a szűzhártyánk dolognál majdnem lefordultam a székről..Aki ennyire tájékozatlan, minek okoskodik és miért ad tanácsokat olyan témában, amihez kkkuuurrvváárra de nem ért??? A pisi a húgycsövön át távozik, a hüvelyen keresztül meg a sperma megy be, s gyerek jön ki. Na meg a menstruációs vér. A szaporodási szervrendszer és a kiválasztási szervrendszer két külön fogalom..haver attól, hogy egymás mellett vannak, még nagyon különbözőek..ez olyan, mintha az orroddal ennél, a takony meg a füleden jönne ki..

Kérdésre válaszolva: a tamponhasználat is átlyukasztja, vagy szélesíti a szűzhártyán a lyukat.

2010. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Basszus! Aki a hüvelyén pisil! Gyere be hozzánk anatómiára! Kérlek, könyörgök!!!!:D:D:D Ezt látnia kell a csoportnak:D


A kérdezőnek: eszedbe ne jusson ilyen butaság! Majd a leendő párod átszakítja, hidd el, hogy ha igazán szeretitek egymást, akkor csodálatos élmény lesz MINDKETTŐTÖKNEK!

2010. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem magamnak szakítottam át annó masztizás közben (ujjal), bár fogalmam sincs... mivel nekem semmi tünettel nem járt, se nem fájt, se nem vérzett. Vibrátort is alkalmaztam magamon később, akkor sem volt semmi átszakításos dolog, úgyhogy én nem tudom mikor vesztettem el a szüzességem és mi által:D
2010. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsi,menstruálást akartam írni nem pisilést csak kicsit fáradt vagyok már..
2010. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
bakker...
2010. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnap 20:17

Persze persze :D

2010. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!