Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kb harmadik nekifutásra...

Kb harmadik nekifutásra sikerült végleg átszakítani a szűzhártyámat, ami ma történt meg. Az előfordulhat, hogy nem volt vmi "jó" a szex inkább kicsit kellemetlen? Ez gáz? Vagy lesz majd jobb is?

Figyelt kérdés
Amúgy, ha nem gond írnék még egy kérdést. Ugye ma megvolt az első "igazi" aktus. Spermicides óvszerrel védekeztünk. Én húztam fel a gumit és az gondolom nem lehetett előnedves, mert elötte nem nyúltam barátom péniszéhez. Viszont ő 1x 2x megfogta és még mielött berakta volna az ujjával is benyúlt... lehetséges, hogy ettől terhes lennék? (ha lehet vmi meggyőző szöveget írjatok, ha nem baj, mert eléggé parázós típus vagyok és egy egyszer "nem lehetsz terhes" szöveg nem hiszem, h megtudna nyugtatni. Előre is köszi! Akik meg csak beszólogatnának azok ne írjanak. Köszi!
2008. jún. 1. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi! Az első nekem is kellemetlen volt, de ne félj a következőtől, mert az már sokkal jobb lesz. Vagy ha nem is egyből a következő, de a 3.-4. alkalommal már biztos. Terhes pedig szerintem nem lehetsz, mert kicsi a valószínűsége, hogy előnedv került a kezére. Szerintem nincs mitől félned.
2008. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
első kérdésre: nyugi előfordulhat sőt kb mindenkinél előfordul. az első csak ritkán jó és nagyon kevésszer él át a lány orgazmust. viszont csak idő kérdése és nagyon jó lesz! gyakorolni gyakorolni gyakorolni:D a terhességel kapcsolatban: 0,0000000001 százalék esélye van tehát semmi. az előváladék csak kis mennyiségben és ritkán tartalmaz ondót tehát még közvetlenül érintkezet volna veled ott akkor is nagyon kevés lenne az esélye hogy terhes legyél. de ha az magnyugtat vegyél 1 tesztet. jah és ne idegeskedj a menstruációd miat mert az első után szinte minden lánynak késik. az én barátőmnek pl 1 hetet késett utána ( ha ezen idegeskedsz akkor még többet késik) szal ne parázz és hajra (17é srác)
2008. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sszia, az első nekem se volt kellemetlen, azon az éjszakán viszont volt még nekünk 3 aktus, és abból már összesen a 3. jó volt:) Szal lesz jobb is, persze, csak gondolom hozzákell szoknia a hüvelyednek.

Amúgy remélem nem úgy csináltátok, hogy nagyon fájt.. meert az már tényleg ROSSZ. Ráadásul az azt bizonyítaná, hogy nem voltál elég nedves, nem kívántad eléggé.. stbi. És ez nem jó.

Kívánni kell, különben élvezni sem lehet.

Nekem is fájt, de kívántam, megvolt a hangulat..

Amúgy nem hiszem, h lehetsz tőle terhes, attól is szerintem, h mennyi idő telt el, amikor hozzáért és utána bedugta az ujját.. és h mennyi volt rajta.. beletörölte-e közbe vmibe.

Ezzel nem jó játsszani, inkább figyeljetek oda erre. A barátom sose nyúl magához, mi általába csak inkább egymáshoz.

2008. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Jah, és jobb megkérdezni egy dokit a biztonság kedvéért!

Háziorvos, nőgyógyász, akár anyud, vagy a neten írsz egy orvosnak..

2008. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ne csodálkozz, hogy nem élvezted, ahogy a szűzhártyádat csak harmadszorra szaggatták át.

Engedd nyugodtan el magad: egyre jobb lesz, ahogy egyre inkább egymásra hangolódtok. Figyelj oda őrá, és ő is figyeljen rád.

2008. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor semelyik esetben sem kell aggódnom?:)
2008. jún. 2. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
nem:) ÉS sok sikert a továbbiakban:) (edina)
2008. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy csajszii válasza:

Az elsöö nekem se volt e leges leg jobb de a 3-4 után máár ellégé élveztem én is a dolgot .

Amugy szerintem nem leszel terhes mert nekem is ijesmi volt és én is be paráztam eléggé aztán a növérem javasolta hogy mennyek el nö gyogyászhoz és minden rendbenn volt

2012. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!