Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám magamnak átszaki...

Hogyan tudnám magamnak átszakitani a szüzhártyámat?

Figyelt kérdés
és a kérdésre válaszoljatok!!!!
2008. okt. 26. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most elég egyszerű a válasz. Egy akkora átmérőjű valami kell, amekorra egy férfi pénisze. (pl.: vibrátor) Esetleg 3-4 ujjal, is biztos a "siker".

De most, hogy válaszoltam a kérdésedre, hadd fűzzek valamit hozzá a kérdésedhez. Azért akarod átszakítani magadnak, mert azt hazudtad a barátodnak, hogy már nem vagy szűz. Ha erre a kérdésre a válaszod igen, hát akkor inkább valld be neki, hogy hazudtál, minthogy magadnak szakítod át a szűzhártyádat mindenféle furcsa módon. Mert ha ezt meg tudja, na akkor biztos mérgesebb lesz, mintha őszintén színt vallanál neki.

2008. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elég durván masztizol...ujjaiddal esetleg segédeszközzel!!!! Hát nem elsőre fog menni,próbálkozz!! Az másodlagos h nem értem miért akarod,de próbáltam a kérdésre válaszolni!! :)
2008. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
hát úgy, hogy lefekszel azzal a fiúval akit szeretsz de ahogy értelmezem a kérdésedet nem pont erre gondoltál de akkor szerintem kicsit nőjél fel és ne gondolkozz ilyenen nem tudom mire jó ez, hogy feldugsz magadnak valamit, hogy vérezzél, mert ezzel nem veszíted el a szüzességed csak a szűzhártyádat ha egyáltalán van !! És csak úgy megsúgom neked, hogy attól mert te nem fogsz vérezni észre fogja venni a pasid, hogy még szűz vagy !!! mivel szűk leszel de mindegy ....
2008. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát anno én is így gondolkoztam, és mindenféle házi eszköz is eszembe jutott pl: uborka:) De! A barátom mellett döntöttem, egyrészt nem is tudtam úgy kitapintani, másrészt meghagytam neki. Hidd el maradandó élmény! Ha arra gondolok hogy aggódott, vigyázott rám..hm, nagyon édes volt.Nem tudom úgy isten igazából lehet e akármivel "helyettesíteni".Amúgy meg szerintem előbb utóbb úgyis rájön hogy tapasztalatlan vagy, mozgás, érintés is teljesen más, szerintem fedezzétek fel egymást közösen, na akard egyedül átszakítani.Csak jó tanács!
2008. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
sztem azért akarja mert nem akrja hogy fájjon az első alalomnál. élvezni karja
2008. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
előző voltam. És még csatlakoznék az előttem szólóhoz is. Igaza van, attól h elveszted és nem vérzel, még szűk maradsz! a második alkalom sem volt nálam túl kellemes még, sok sok petting után sem, de még én szerencsésnek mondható magam, van akinek ez tizedjére sem tökéletes:S Ez van...
2008. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi hülye embert komolyan. Már bocs h ezt írom, de mi a fenének akarod átszakítani? Attól mert nem lesz százhártyád ugyanúgy fog fájni az első együttlét, szal erről ennyit. a Kérdésedre válaszolva dugj fel magadnak egy sörös üveget, de a vastagabbik részénél kezd. Úgy garantált a siker..

Lehet lepontozni

2008. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
szűzhártyád. bocs
2008. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
tudtam h lepontoznak :DD
2008. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de épeszű ember nem tesz fel ilyen kérdéseket?Csak az ilyen beképzelt 13 éves picsák akarják maguknak átszakítani.Inkább várnál egy olyan fiúra aki még örülne is neki hogy ő szakíthatja át te inkább magadnak csinálod.
2008. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!