Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A férfi érez valamit amikor...

A férfi érez valamit amikor átszakitja a szűzhártyát? (óvszer nélkül)

Figyelt kérdés
2007. dec. 25. 20:07
 1/6 anonim válasza:
81%
nem
2007. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az én barátom érzett egy erős szorítást,majd egy kicsit lazábban működött a dolog,persze óvszerben,nélküle sztem ugyanezt
2007. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
Az én párom elmondása szerint olyan érzés volt, mintha a falat akarta volna átlyukasztani... és neki is fájt meg rossz volt.
2007. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én párom is azt mondja, hogy nem érzett semmit.

De ez függhet a lány szűzhártyájától is, mindenkinek másképp rugalmas.

2008. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
84%

Persze, hogy érez! Valami olyasmit, hogy:

"hú, de kurva jó érzés!" de sztem ez nem a szűzhártya miatt van. :P

2008. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33%
persze h éreznek..méghozzá olyasmit h a péniszükkel kell kifeszegetni egy igencsak szűk és és eltorlaszolt barlangot...méghozzá úgy hogy ne fájjon a lánynak...szegénykék uralkodni kell magukon..tekintve h egy fiúnak annál jobb minél szűkebb és nedvesebb egy lány,meghát ideális esetben magát a lányt szeretik,méginkább izgul és nagyon felsppannolt a szegény srác.....tiszta csoda hogy kibirják ,h ne menjenek el az első percben...
2009. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!