Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valakit megujjaznak akkor...

Ha valakit megujjaznak akkor az elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátnőmet meggujazták és azt mondta h nem vesztette el de én úgy hallottam...Lécci segítsetek, h tudjuk h mi van!Köszke
2008. dec. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Na figyelj.. nyugodj meg nem vesztette el.. nem ebbol all a szuzesseg. Lehetseges hogy ujjal megsertette a szuzhartyat a csavo/csaj de attol meg nem veszti el a szuzesseget! Van olyan akinek sport kozben is elszakad es akkor mit lep? azt mondja hogy mar nem szuz es "sport oran" vesztette el ? kicsit ciki lenne.. Jah es olyan is van aki az elso egyutlet utan sem veszti el.. es akkor mirol beszeleunk ? A SZUZESSEGET EGY LANY CSAK AZUTAN VESZTI EL MIUTAN LEFEKSZIK EGY FIUVAL!! ES PERSZA A FIU "BEHATOL"..
2008. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megsérült a szűzhártyája, de ő attól még szűz. Egy lány akkor veszíti el a szüzességét, amikor a fiú behatol a péniszével. Amíg ez nem történik meg, addig szűz. Nekem például egy hülye gyerekkori balesetben átszakadt a szűzhártyám, attól én még szűz vagyok, amíg nem találok egy olyan fiút, akivel lefekszem.
2008. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
na neee.. hanyagoljatok mar a foloslegel valaszokat.. en is pont ezt irtam (Elso valaszolo)
2008. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ugyan azt írtad amit a 2. válaszoló csak a tied kicsit olvashatatlan!! Pff

Am. a kérdezőnek csak annyit amíg nem hatol beléd fiú addig szűz vagy! :)

2008. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gyakorlatilag akko nem szuz egy lany ha a behatolas a himvesszovel tortenik.
2008. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:):)
2008. dec. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!