Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok voltatok már szuz...

Lányok voltatok már szuz fiúval? Milyen volt, nagyon kell oket iranyítani?

Figyelt kérdés
ja és 20 éves pasirol van szo
2010. aug. 15. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett irányítani, lehúztam a nadrágját és meglovagoltam.
2010. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem szüz btom van és egyáltalán nem kell irányitani csak néha :D:P
2010. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen és minél idősebb korában történt (három szűz pasim volt, 15, 17, 21), annál bénább volt az ágyban elsőre. 21 évesen már egyszer elment mielőtt belekezdtünk volna, aztán valami gyenge pózt választottunk, hogy másodjára ne menjen el hamar. Lovagoltam, aztán úgy is elment öt perc után.
2010. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
20 éves szűz nagyon gáz, főleg fiúba....
2010. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hát az igaz hogy minél idősebb annál jobban kell irányítani, de ha te tapasztalt vagy akkor ez nem jelenthet problémát :D később belejön. Az meg egyértelmű hogy az elején hamar el fog menni.
2010. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én 19 vagyok, szintén szűz. Az én hibám, hogy nem akarok minden nőt megfektetni, tisztelem őket, meg hogy nem a f@szom irányít. Aki emmiat megvet, azt nem sokat ér a szememben.


19F

2010. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:22


Akkor már jobb is ha maradok szűz?:( :P

21F

2010. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, sőt a csaj még büszke is lehet magára, hogy ő lesz az első. Az tuti, hogy sok bátorításra van szüksége egy kezdőnek, mind szóban, mind konkrét tettekben.

És az biztos, hogy nem lesz olyan, mint egy olyan pasival, aki szereti és ért a nők nyelvén és már régebb óta gyakorolja a szexet.

2010. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!