Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elképzelhető, hogy az első...

Elképzelhető, hogy az első alkalomnál is élvezni fogom a szexet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon élveztem. 14/F
2010. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

örülök:)

nos,leginkább lányok véleménye érdekelne:D

2010. aug. 11. 17:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Akkor 14/L
2010. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
minden elképzelhető...ez igazából a méretétől is függ, meg még sok más dologtól.
2010. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem volt orgazmusom, de élveztem ennek ellenére. Egy kicsit fájt az elején, mert izgultam, és szűk voltam, de aztán amikor ellazultam, már jó volt nagyon. 16/L
2010. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja,hát nem is várom a hatalmas élvezetet,de azért jó lenne,ha élvezném.ja,és én is elég szűk vagyok:Shogy lazuljak el?
2010. aug. 11. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú nemtudom, nekem nem tudatosan jött. Először mikor a barátom belémhatolt, akkor mondta, hogy nagyon szűk vagyok, és éreztem is, hogy rettenetesen fájt akkor. Aztán szép lassan elkezdett mozogni bennem, és akkor már nem is fájt, mondta, hogy próbáljak meg ellazulni, meg puszilgatott, meg ilyenek, meg megcsókolt, és azzal elterelte a figyelmemet, aztán így tudat alatt elengedtem magam ott lent, és utána már nem is fájt... :)
2010. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
első, te nagy arc vagy:D jófej lehetsz:D
2010. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

elképzelhető, de nem valószínű. Mondjuk ez sokmindentől függ, leginkább a fiútól, hogy mennyire van otthon az anatómiában (sajnos általában egyáltalán nem is hallottak még róla), mennyire figyelmes (mondjuk ha nem tudja, hogy mire kell figyelni, akkor mindegy).

A másik meg, hogy a szüzesség elvesztése fáj.

2010. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

fáj oké,de gondolom nem végig az aktus alatt.:Svagy nem tudom.

de,én élvezni akarom az elejétől,a gyengédséggel nyilván nem lesz gond.:)

2010. aug. 11. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!