Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elképzelhető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thedani kérdése:

Szerintetek elképzelhető a mai világban olyan eset hogy egy pár vár az első szexuális együttléttel a nászéjszakáig?

Figyelt kérdés
Régen muszájból csinálták így az emberek, de manapság vajon van e olyan ember aki anélkül összekötné az életét valakivel hogy kiderítené hogy milyen az ágyban és mit szeret a szexben( milyen pózokat, esetleg valami szexuális deviancia). Érdekel van e itt olyan aki kibírta addig és ha igen akkor miért?
2009. nov. 14. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát talán ilyen vallási fanatikusok, mondjuk én hallottam már ilyenről vmi tv műsorban
2009. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, Britney is várt, nem? NEM? :S
2009. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egy lányról tudok aki ezt követi, de fiúról még nem hallottam, nehéz dolga lesz ha ilyen fiút akar találni, de semmi sem lehetetlen

20/f

2009. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát manapság elég nehéz elképzelni...

szerintem nemlehet már ilyen párt találni...de kitudja lehet tévedek:)

2009. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Nincs értelme. Jó már házasság előtt is kipróbálni bizonyos dolgokat (szex, együttélés), nehogy esküvő után derüljön ki, hogy egy balféket vettünk el. És itt nem csak a türelmen van a hangsúly.
2009. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Én ismertem egy fiút aki hit gyülekezeti tag volt és bizony meg volt győződve róla,hogy a szex csak gyermeknemzés céljából van,semmi másra és igenis kibírta,a gyülekezetből vett el egy szintén szűz lányt... Hogy mit csinálhattak a nászéjszakán,nem tudom,de gyerekük azóta sincs,pedig legalább 8 éve házasok.
2009. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sakkoztak.:D


Szerintem már az esély max 10%, de ezzel lehet sokat mondtam.:D

2009. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
hát ha igen, akkor barmok.. mi van ha összeházasodnak, és tökre nem illenek össze?:)
2009. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

en szeretnek varni addig

18/l

2009. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Két dolog az amit akarunk és ami történni fog. Egyrészt még sok idő van addig, ahogy a nemi ösztön erősödik benned egyre nehezebb lesz. Sőt a párod is valószínűleg rá fog venni.
2009. nov. 14. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!