Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudok szerelmes lenni,...

Nem tudok szerelmes lenni, akik közelednek felém, őket mind barátnak tekintem. Pedig már vágyom a szexre. Talán sosem leszek szerelmes? Vagy hány évig várjak még? 20lszűz

Figyelt kérdés
nem akarok az örökké valósággvárni arra ,ami lehet hogy nem is létezik :S
2010. aug. 9. 20:26
 1/8 anonim válasza:
nyugalom megfogod találni az igazit:)
2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szerintem nem feltétlenül kell szerelmesnek lenned hogy összejöjj valakivel.. elég ha egy icipicit érzel valamit, és ha jól érzed magad vele akkor kialakul a szerelem, egyre jobban fogsz ragaszkodni hozzá :) szóvalszerintem nyugottan menj beke ha valaki közeledik feléd, max 2ét és érezni fogod hogy ebből kialakul-e majd szerelem, vagy nem... ha eg úgyérzed nem, akkor se veszítettél semmit, egy próbát megér sztem :)
2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lányt ismerek, és tapasztalataim szerint rendszerint mégis sikerül szerelmesnek lenniük. De neked kell tudnod, hogy érzed jól magad. Én azt tanácsolnám, hogy várj, de nem vagyunk egyformák
2010. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már elkéne jőni az időnek
2010. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges az igazira várni, egyáltalán nem biztos, hogy az lesz az akit te majd annak gondolsz. Szerintem szexelj ha van kivel.
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akkor te most azért akarsz szerelmes lenni és összejönni valakivel, mert nyomatni akarod a szexet? Nekem ez jött le.
2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Egyszer meguntam és lefeküdtem olyanokkal akikel összejöttem, de nem szerettem. Aztán egyszer nagyon szerelmes lettem. Megtettem érte mindent de átverte a fejemet. 4 éve. Azóta megint megint olyanokkal fekszek le akikbe nem vagyok szerelmes és úgy érzem, hogy nem leszek szerelmes soha. 27/F
2010. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

értelek hogy nem akarod olyannak adni akit nem szeretsz szerelem nélkül nem akarsz senkivel lefeküdni:)

Valamikor megtalálod te is ne kereds jön az amikor nem számitasz rá:)

2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!