Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha már az első találkozás...

Gáz ha már az első találkozás alkalmával összejöttem egy pasival?

Figyelt kérdés

Úgy történt,hogy a barátnőimmel voltunk a pályán,és láttunk egy idegen srácot. Először csak kerülgetett minket,utána pedig odajött és beszélgetett velünk.Nagyon rendes volt,majd kicsit később engem félre hívott és megkérdezte,hogy nincs a kedvem járni vele.Én mondta,hogy lehet róla szó.Ennek körülbelül 2 hete,és még együtt vagyunk,de néha kezdek félni,hogy csak ki akar használni.Próbált már a pólóm alá nyúlni,de megfogtam a kezét,hogy ez még nekem korai,és volt hogy a bugyimba is be akart nyúlni,de azt sem enegdtem.

Szóval a kérdések:

-Szerintetek rosszul tettem,hogy igent mondtam neki?

-Szerintetek tényleg csak azt akarja?

-Volt már veletek ilyen,főleg úgy,hogy már 2 nap után hiányzik az illető?

13/lány


És légy szíves,csak normális válaszokat,mert mondhatjátok,hogy fiatal vagyok,de érettebb vagyok a koromnál.


2010. júl. 22. 14:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
És ha már az az eredeti kérdés, hogy Gáz e ? Igen az!
2010. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

biztos nem tetted rosszul hogy igent mondtál. egyszer mindent ki kell próbálni.

-nem biztos hogy csak azt akarja..amúgy a fiú hányéves?:O

-persze hogy volt hogy két nap után hiányzik. olyan is volt hogy egy nap után vagy pár óra:D soksikert a továbbiakban. 16/L

2010. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyszer mindent ki kell próbálni, ha viszont tényleg félsz tőle mond meg neki, hogy szaktani akarsz, és hogy majd ha idősebb leszel akkor lehet róla szó. De arra végképp figyelj, hogy ne menj oda egyedül, mert 2 hét alatt senkit sem lehet kellő képen megismerni.
2013. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!