Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha már az első találkozás...

Gáz ha már az első találkozás alkalmával összejöttem egy pasival?

Figyelt kérdés

Úgy történt,hogy a barátnőimmel voltunk a pályán,és láttunk egy idegen srácot. Először csak kerülgetett minket,utána pedig odajött és beszélgetett velünk.Nagyon rendes volt,majd kicsit később engem félre hívott és megkérdezte,hogy nincs a kedvem járni vele.Én mondta,hogy lehet róla szó.Ennek körülbelül 2 hete,és még együtt vagyunk,de néha kezdek félni,hogy csak ki akar használni.Próbált már a pólóm alá nyúlni,de megfogtam a kezét,hogy ez még nekem korai,és volt hogy a bugyimba is be akart nyúlni,de azt sem enegdtem.

Szóval a kérdések:

-Szerintetek rosszul tettem,hogy igent mondtam neki?

-Szerintetek tényleg csak azt akarja?

-Volt már veletek ilyen,főleg úgy,hogy már 2 nap után hiányzik az illető?

13/lány


És légy szíves,csak normális válaszokat,mert mondhatjátok,hogy fiatal vagyok,de érettebb vagyok a koromnál.


2010. júl. 22. 14:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem ebbe a témába akartam.:S
2010. júl. 22. 14:21
 2/13 anonim válasza:
94%
a srác hány éves?! Ne hagyd magad! Majd ha 10év múlva végiggondolod ezt, hogy mit akart veled csinálni, akkor le se köpnéd! Nem szemétségből írom!
2010. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

igen, elég buta vagy!


könnyűvérű kislánynak fog gondolni, és ha már a bugyidba is be akart nyúlni, akkor világos a dolog! kihasználná a naiv kislányt, aki csak egy barátot szeretne..


szakíts vele

2010. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? Ha annyi mint te akkor kétlem hogy komolyan gondolna bármit is. Talán maradj vele még egy darabig és ha csak a tapizásra megy akkor bizony csak azt akarja. 13 évesen még ne menj bele semmi ilyenbe, ha ezt nem képes elviselni, akkor dobd szerintem. (Bár én nem ismerem őt se külsőleg, se belsőleg, úgyhogy nem tudom megállapítani, hogy milyen ember). Sajnos ilyen ez a mai világ, jól meg kell nézni hogy ki legyeskedik körülöttünk, mert nem minden arany ami fénylik. Azért remélem jól döntesz, sok szerencsét.
2010. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Elmondom, mi fog történni, igaz, csak 90%, hogy így lesz:

Benyúl a pólód alá, utána belenyúl a bugyidba, utána a szádba erőlteti, utána úgy megkefél, hogy két hétig nem tudod összezárni a lábad, esetleg csinál rólad fotókat a farkával a szádban, majd dobni fog. Sajnos ez a szomorú valóság. 13 évesen egyébként is ráérsz még.

2010. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ebben a korban azt se hagyd, hogy nagyon tapizzon. Te a járás alatt egyelőre csak közös mozizást, sétálgatást, fagyizást, esetleg strandolást gondoltál... Min. 2-3 évet várjatok a testiséggel. Megértem az érzéseid, ilyenkor tudnak játszani az emberrel a hormonjai, de az is biztos, hogy a srác így nem fog komolyan venni, ha nem állítod le határozottan.
2010. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de mikor szóltam neki,akkor megértette,és azóta nem próbálkozik,de én akkor is félek,azért sem engedtem neki. Amúgy a srác 16 éves,de mint a kérdésben is írtam,mindenki idősebbnek gondol a koromnál(a srác is 15-nek nézett).Utolsó válaszolónak: annyira nem tudok sem bolond,sem szerelmes lenni senkibe,hogy ilyeneket tegyek.
2010. júl. 22. 14:39
 8/13 A kérdező kommentje:

14:36 köszönöm a választ,én is abszolút így gondolom,csak kíváncsi voltam másik véleményére is.:)

az utolsó alatt pedig a 14:36-ost értettem

2010. júl. 22. 14:42
 9/13 A kérdező kommentje:
*32
2010. júl. 22. 14:42
 10/13 anonim válasza:
100%
Ez a fiatal vagyok, de érettebb a koromnál duma egy kicsit uncsi már.
2010. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!