Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy kapcsolatban mikor,...

Egy kapcsolatban mikor, milyen hamar kerül sor a szexuális előélet megbeszélésére?

Figyelt kérdés
Nos, a cím azt hiszem elég jól összefoglalja a kérdést. 21/F vagyok. Ja és még valami: előfordulhat-e hogy valaki azért szakít velem, mert kiderül, hogy még szűz vagyok?
2010. júl. 18. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

12:48 vagyok


a szüzesség szerintem semennyire sem kizáró ok

ma már inkább érdekes, "értékes", vicces, de egy percbe kerül elveszíteni és a második aktusnál már nem vagy szűz, de azért még lepedőakrobata sem vagy, szóval nem tudom kinek van ezzel baja

és ha azt mondod a lánynak, hogy nem vagy már szűz, meg se tudja soha, mert semmi jele nincs

ha kicsit ügyetlen vagy, azt ráfoghatod arra, hogy izgulsz, vagy még csak 2-3-szor csináltad előtte, sose tudja meg az igazságot


aki meg lefeküdt már valakivel, az már nem szűz, de azért nem mondanám, hogy mindent tud a szexről és a párkapcsolatokról, sőt van aki 5-6 partner után is esetlen

sőt, minden új partner más, minden új kapcsolatban mások a szabályok, mindig van mit csiszolni, alkalmazkodni, egy szűz partner esetén és egy tapasztaltnál is


én örülnék, ha találnék egy tisztességes, szerető lányt, akár szűz, akár nem

a szexuális összhang meg úgyis kialakul egy tucat aktus után

2010. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!