Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy kapcsolatban mikor,...

Egy kapcsolatban mikor, milyen hamar kerül sor a szexuális előélet megbeszélésére?

Figyelt kérdés
Nos, a cím azt hiszem elég jól összefoglalja a kérdést. 21/F vagyok. Ja és még valami: előfordulhat-e hogy valaki azért szakít velem, mert kiderül, hogy még szűz vagyok?
2010. júl. 18. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, az előfordulhat, hogy valaki szakít veled csak azért, mert még szűz vagy, mert a mai lányok többsége hülye és csak az számít neki (tisztelet a kivételnek). Amelyik lány elhagy ezért, annak inkább örülj is, mert nem ér semmit.

Am meg egy kapcsolatban szerintem az erről való beszélgetésre akkor kerül sor, ha már eléggé megbíztok egymásban.

2010. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szexuális előélet megbeszélésére ált. veszekedésnél kerül sor. egy nagyobb veszekedésnél még egymás felmenőinek a szexuális előéletét is kibeszélik az emberek...

Fiúknál ez a szüzességi probléma olyan vicces. Mért kéne elmondanod? Egy lány nem fog rákérdezni...

2010. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után ráfog kérdezni. Legalábbis én biztos megkérdezném.
2010. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az én párom még soha nem kérdezett rá. azt mondta, nem érdekli, a múlt az múlt. én tudok 1-2 régi kapcsolatáról, ha valamiről eszébe jut valami, és elmeséli, de ennyi.


ha összejössz valakivel és szeretitek egymást, és arra kerül a sor, pl csókolóztok vagy beszélgettek a múltról vagy valami (te is felhozhatod) akkor mondd meg kerek perec! nyilván értelmes lány nem szakít ilyenért. ha igen, akkor meg annyit is ért és le van tojva.

2010. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha veszekedés van, az már rég rossz.

De úgy gondolom, azért érdemes tudnia, mi a helyzet, mielőtt arra kerül a sor. Hogy ne csalódjon túl nagyot, és talán kissé megértőbb legyen. Valamint nekem is könnyebb lenne úgy, ha nem kéne megjátszanom magam, ami úgysem fog menni.

2010. júl. 18. 12:28
 6/11 anonim válasza:
szerintem nem baj ha egy srác szűz...az én barátom is az volt/ ne gondold h ringyó vagyok rajta kívül csak egy sráccal voltam egyszer (kihasznált)/ a barátomra vissza térve őrülten imádom és nagyon jó volt vele a szex írányíthattam kicsit:D jó volt:)
2010. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljen egyett értek aki nem érti meg az le van sz@rva de am szerintem nem baj h ha a pasim még szűz engem nem zavarna:P:D
2010. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az exbarátnőmnek például előttem voltak arab pasija, meg magyarok, de azok meg piti bűnözők, szerencsejátékosok, voltak mert az ilyen "érdekes" emberekhez vonzódott, buta volt, azok meg kihasználták, végigmentek rajta, aztán kidobták, ő meg visszament, megint megkefélték, azon kidobták

amikor ezt megtudtam, azért már kicsit máshogy néztem rá

be is igazolódott a sejtésem és nem lehetett benne megbízni

szakítottunk, mert nem bírtam ezzel a tudattal élni, pedig szexuálisan nagyon jó volt vele


nekem nagyon nem mindegy, hogy kik voltak kapcsolatban a párommal, a korábbi párválasztásai elárulnak sok mindent egy emberről

2010. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez azért már a másik véglet. A szüzesség mennyire kizáró ok?
2010. júl. 18. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az első barátnőmnél az voltam(jé milyen meglepő),ő előttem egy sráccal volt.Őt nem zavarta a dolog,sőt örült neki.Persze nekem muszáj volt mással is kipróbálni aztán kibékültem vele,mikor megtudta hogy voltam mással közben az nem tetszett neki.
2010. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!