Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfira csak a bűnronda...

Ha egy férfira csak a bűnronda nők tapadnak, akkor az azt jelenti, hogy ennyit is ér?

Figyelt kérdés

Tehát dagadtak, bödösszájúak(bagó), szellemi fogyatékosok (szó szerint), lestrapáltak, igánytelenek stb.


(Semmi ítélkezés, csak tény, hogy csupa csupa ilyen)


2015. máj. 7. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
ha rólad van szó, akkor a kérdésed alapján aki veled kezd, az valóban igénytelen
2015. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rám a lelki roncs csajok tapadnk, külsőre nem olyan rosszak feltétlenül, de agyilag tuti zakkantak, meg rondának tartják magukat


igen a tények szerint én is ronda fiú vagyok

2015. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Elsővel tökéletesen egyet értek.
2015. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De sok ideje van egyeseknek, hogy a másik életével foglalkozzon, ahelyett, hogy a sajátjával törődne!

Egyébként meg, ami neked bűnronda, az nem biztos, hogy a másiknak is az, mivel ÍZLÉSEK ÉS POFONOK, MEG MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE!!

Ennyi!

2015. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tapadnak egy férfire a nők, akkor semmiképp sem ronda. Szerintem a nők nem jönnének össze olyannal, akit csúnyának tartanak. Annyi, hogy az ilyen nőknek, mint akiket vázoltál, nos, nekik próbálkozniuk kell a férfiaknál, mert különben nem találnak párt. A szép nőknek nem kell tenniük semmit, hisz a természet rendje az, hogy a férfi udvarol (vagy tesz hasonlót).


Az is előfordulhat, hogy az arcod helyes, de a tested pl. nem jó, vagy nem vagy ún. menő srác, viszont csúnya sem vagy, így a büdősszájú nőnek megfelelnél.

2015. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hallod a megnyilvánulásod alapján pontosan olyanok tapadnak rád, amilyet érdemelsz...
2015. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Óóóóó dehogynem :D


Édes könyörület ami összehozza őket a rondákkal. (Van esélyem! :D)

2015. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2-es hozzászólóhoz hasonlóan én is folyton a lelkileg katasztrófa csajokat fogom ki. Külsőre rendben vannak, arra egy szavam sem lehet, viszont a koponyájuk alatt valami borzalmas káposztalé hömpölyög. Sajnáltatják magukat, rusnyának látják magukat, butának hiszik magukat, elég hamar meg lehet unni ezeket, mert semmi másról nem lehet velük beszélni, csak arról, hogy ők mekkora szerencsétlenek. Csodát várnak tőlem, hogy majd megváltom az életüket? Komolyan már zsigerből ignorálom az ilyeneket, nem vagyok én dada, hogy istápoljam a BMW-s bunkó fаsz által megbántott lelkecskéjüket.
2015. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. pedig te ilyen jófiúnak tűnsz
2015. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!