Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ronda, kövér csajok tapadna...

Ha ronda, kövér csajok tapadnak rám, az azt jelenti, hogy én is csúnya fiú vagyok? Tényleg így megy ez? Csúnya lányok a csúnyákra tapadnak, a szép csajok meg a szép fiúkra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 21:28
 1/8 anonim válasza:
75%
olyan feromont bocsátasz ki ami a túlsúlyos és genetikailag torz nőstényeket vonzza akik reprodukálni akarják mahukat kéjes kacajt hallatva az éjszakában
2014. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyigy, ahogy mondod.
2014. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy a hamburgert rejtegetsz valahol a ruhád alatt?
2014. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz mert például én szép vagyok és csak a csúnya lányok vonzodnak hozzám :D
2014. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noydra ***** válasza:
Vagy csak egyedül a csúnya lányok szorulnak rá arra, hogy kezdeményezzenek, különben egyedül maradnának...
2014. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az ebédedre pályáznak!
2014. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lángosképed van és meg akarják enni. :D
2014. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az a hamburgeres beszólás hatalmas :D


A kérdésről pedig annyit, hogy ez baromira nem így van. Én sem voltam egy ronda srác, mégis jöttek ilyenek is és olyanok is. Amúgy elárulok neked egy titkot, sokkal több (és változatosabb) lesz a jelölt, ha lesz melletted valaki. Sokan ezért választanak ronda lányt, mert ha egy lány látja, hogy van valaki melletted, megbízhatóbbnak, "rendesebbnek" tűnsz. Sok ismerősöm ezt csinálta akkoriban, persze ezt csak késpbb értettem meg. Ez is egyfajta csajozási módszer. Ezért most lehet lelőnek a nők és kapom a 0%-ot sorra, de ilyen is van. :)) Én sosem használtam ki ezt a lehetőséget és neked sem azért írtam, hogy élj vele. Azért írtam csupán, hogy megnyugodj, lesz még bőven jobb a helyzet, csak türelem kell. Azt még leírom, hogy csúnya barátnőm sosem volt. Fiatalon túl sokat adtam a külsőségekre és ez általában úgy működött, hogy amilyen viharos gyorsasággal jöttek a csajok, úgy is mentek. Vagy már olyan idős, hogy meglásd, ki az aki túlzásba viszi a külsős dolgokat és ha rám hallgatsz, messze elkerülöd őket. A jó csaj szubjektiv fogalom, azaz mindig azt tartsd szem előtt, hogy neked megfelelő-e és ha nem, akkor inkább várj.

2014. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!