Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne odamenni vagy...

Hogyan lehetne odamenni vagy milyen szöveggel egy lányhoz?

Figyelt kérdés

(Kicsit ön bizalmatlan lettem bizonyos dolgok miatt ) azonban nagyon szeretnék újra megismerkedni lányokkal. Csak valahogy nem merek odalépni és köszönni nekik, mert mi van ha: "barátja van", "nem jövök be neki" stb stb.

Kinézetem átlagos vagy egy kicsit felette :D

De így írásban nagyon jól elvagyok csak a szóbeli dolognál van bennem egy ilyen "félsz"

Ha esetleg olvassák olyan lányok nagyon szívesen ismerkedek itt is. :)

De tanácsokat is nagyon szívesen olvasok/várok


2015. máj. 6. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalmatlan!
2015. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, pont RÁD volt szükségem!
2015. máj. 6. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2015. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20/F
2015. máj. 6. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

És egyáltalán nem is ismerkedsz lányokkal? vagy van egyvalaki aki tetszik és csak vele nem?


"Kinézetem átlagos vagy egy kicsit felette" - hát akkor miért félsz, hogy nem jössz be nekik, ha ezt még magad is beismered? :D

2015. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Több módszer is van. A Buffalo Bill féle kevésbé barátságos az alannyal, de tagadhatatlanul hatásos. Ha viszont az elrabláshoz és megüléshez nincs kedved, akkor ajánlott az, hogy menny oda hozzá, találj vele valami közös témát és add annyira önmagad, amennyire az neki tetszik. Ha normális, akkor a 100%-ig őszinte a legjobb, de a erre majd ráérzel. Ajánlott elsütni néhány viccet, had nevessen, a többi meg majd kialakul.
2015. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!