Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Odamenni egy ismeretlen...

Odamenni egy ismeretlen csajhoz ezzel a szöveggel mennyire jó 5let?

Figyelt kérdés

-Szia bocsi nemtudod véletlenül mennyi az idõ?

-de 9óra van

-és amúgy merre mész-->a lányok mennyire szeretik,hogy gyorsan rátérünk mi is a szándékunk?


2014. máj. 29. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
azt fogja mondani, hogy mivan csíra, nincs telefonod/órád?
2014. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha gyorsan akarsz rátérni akkor minek az elején az a 2 másodperces felesleges duma... menj oda és mond azt amit akarsz...
2014. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy merre vagytok éppen
2014. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő nem jó, inkább valamit keressél, hogy nem tudod hol van egy szórakozóhely..és mit tudsz róla, milyen hely..esetleg meghivhatlak egy kávéra..és akkor rátérhetsz hogy hova jár suliba, esetleg van-e közös ismerősötök stb.. és utána már majd mondja...
2014. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Totál hülyét csinálsz magadból akkor megkedvelhet.


Múltkor Pesten bevetettem azt hogy rossz villamosra szálltam fel és fogalmam sincs hol vagyok. Vicces az hogy elhitte.


Aztán lebuktam, mert ismertem a helyet és ezt véletlen tudtára adtam. Utána már bevallottam hogy csak kifogás volt, amire azt mondta hogy már rájött, de nem probléma :)

2014. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- És amúgy merre mész?

- Amerre te nem.

2014. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az idő tényleg nem a legjobb, a legtöbb embernél van telefon azon meg lehet nézni. Amúgy kifejezetten nem szeretem mikor ismeretlenek csakúgy odajönnek hozzám az utcán.
2014. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!