Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért várják el a fiúk, hogy...

Miért várják el a fiúk, hogy a lányok kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
3 hónapja tetszek egy fiúnak (elvileg) és nem jön oda hozzám,viszont szinte mindig a közelembe van,néz stb..En pedig egesz nap azon kattogok hogy mi az istent akar, mért nem akar oda jonni (Lehet hogy lenne eselye) valami tipp? :)
2015. máj. 6. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18:37 -es vagyok kedves kérdező! Legyen Neked igazad, csak sajnos egyre kevesebb gci nő van sajnos! A többség egy darab sz rt sem ér!Szép estét!
2015. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert mulya a szentem.

Kezdeményezz te. Egy próbát megér.

Ha meg te is mulya vagy, várj egy bátrabb jelentkezőre. :)

2015. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt félénkek. Másrészt szerintem a nők választanak maguknak párt; sokkal egyszerübb ha egy lány odamagy a kiszemeltjéhez, mint csomó srácot kikosarazni, mire megtalálja a számára szimpatikus partnert.
2015. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9: Ennyi erővel a nő dolga a főzés, takarítás, gyereknevelés, ügyintézés, noh meg nem szabad kielégűlnie stbstb... Amúgy senki nem várja el a nőktől, de te se várd el egy pasitól. Ha meg tetszik neked, te is kezdeményezhetsz...
2015. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!