Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság kik kezdeményezzenek,...

Manapság kik kezdeményezzenek, a fiúk, vagy a lányok? Fiúk, mi a véleményetek, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Nem veszti el az ismerkedés varázsát a fiúk szemében, ha a lány kezdeményez?

2014. szept. 28. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
...nem.
2014. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Umaku ***** válasza:
…De
2014. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még tetszene is, ha egy lány kezdeményezne, de persze utána átvenném az irányítást. Szerintem úgy könnyebb lenne az ismerkedés, mert alapból tudom, hogy van esélyem. Vannak lányok, akikkel 2-3 alkalom után sincs semmi. Próbálok közeledni, de nem látok semmi szikrát. Az nagyon szar érzés...
2014. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem bánnám, ha kezdeményeznének nálam a csajok. Bár nem hogy nem kezdeményeznek, általában (1-2 kivétellel) az én kezdeményezéseim se jönnek össze.

Egyébként sztem azért se baj, ha a lány kezdeményez, mert gondoljunk csak bele: tetszik egy pasi a csajnak, össze akarna vele jönni. Ha nem kezdeményez, mennyi az esélye h a pasinak majd pont ő fog bejönni? Na szal, apró jelzések nem ártanak néha az a lényeg. Ettől még jobb, ha a fiú irányít , de azért a csaj se legyen totál passzív.

2014. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények, tök fölösleges volt kiírni. Van akibe belenevelték vagy csak úgy gondolja, hogy ez a fiú dolga. Van aki szerint (én is ezt a tábort erősítem), bárki kezdeményezhet. Elvégre ez így fair. Fölösleges fiú/lány feladatnak beállítani. Ha logikusan átgondolod, rájössz, hogy igazam van. Nincs 2 egyforma eset. Van akinek bejött, van akinek nem. Ennyi.


23/F

2014. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. 5-ös, felteszem neked MINDIG igazad van. Ennyi.
2014. szept. 28. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezzenek csak a lányok! Unom már, hogy alig találok olyan csajt, akinek külsőre bejönnék és folyton csak én próbálkozok.
2014. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Amúgy ja, de nem ez a lényeg. :D Bárki, akinek egy kevéske kis sütnivalója is van, rájön, hogy így van.
2014. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látom te aztán nagyon tudod oltani a népet... :)
2014. szept. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!