Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk szerintetek ez így érthető?

Fiúk szerintetek ez így érthető?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan 'vagány' csaj aki oda megy spontán egy csávóhoz beszélgetni szerintetek az elég biztatás ha rá mosolygok vagy ez kevés hogy ő lépjen?

2014. szept. 28. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés. Meg az is lehet, hogy másképp értelmezi a mosolygást.
2014. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Picit kevés de kezdetnek nem rossz. Szemezz vele, keresd a társaságát, aztán ha nem lép kezdhetsz gondolkodni hogyan tovább :)
2014. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PearlDiver ***** válasza:
Mosolyogni is sokféleképpen lehet :-)
2014. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eleinte oké, de nééha... azért nem árt ha beadod a derekad, és egy kicsit "vagány" vagy, hogy észre vegye a dolgokat. Saját tapasztalatból kiindulva.. xD

Én még együtt is táncoltam vele, és a barátnője hívta fel a figyelmem, hogy nem vettem-e észre esetleg, hogy valaki mindig mosolyog rám, és próbál a kedvemben járni? Egész eddig azt hittem, hogy mindenkivel kedves, előzékeny csajszi... :S (lehet én vagyok kicsit... balfék xD)

Aztán, majdnem össze is jöttem vele, csak az akkori legjobb barátom folyton ott kotnyeleskedett körülöttünk, mikor kicsit 2-esben lettünk volna... ő amolyan irigy típus volt...Majd át kerültem másik suliba, és már nem nagyon beszéltünk :S

Én ezzel nem akarok senkit megbántani, csak saját példámat hoztam fel, hátha segíthet :D

2014. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!