Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főiskolás, egyetemista lány,...

Főiskolás, egyetemista lány, aki támogatót keres? Hol lehetne megismerkedni ilyennel?

Figyelt kérdés

Ez nem szexhirdetés, mielőtt jönnének az önkéntes rendőrök.


Annyi ilyen sztorit hall az ember, hogy vannak egyébként töknormális lányok, akik szeretőkké válnak - ezek hogy alakulnak ki? Hol lehetne megismerkedni ilyenekkel? Nem hivatásos prostira vágyom - csak egy win-win helyzeten alapuló szeretői viszonyra.


Volt már ilyenben részetek?


(33 éves bp-i pasi vagyok, szóval nem az a tipikus Andyvajna-fazon:) )


2015. ápr. 28. 07:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
engem lehet, hogy erdekelne
2015. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Anno az expressz tele volt ilyenekkel.

És ma is elég sokan élnek ilyenből. Gondoljunk már bele, VV meg Éden p*n*knak miből lenne tizenévesen akkora szilikonmindenük. Modellek. Ja.


Ha egy oltári jó pasas lennél, akibe aztán beleszerethetek, felültet a lovára és feleségül vesz, akkor rendben lenne. De így, hogy még nincs is édi Andyvajna pocokmosolyod.....

2015. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Lehet vagy valószínű?

2015. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Úgy látom ittsem találtál magadnak ilyet.

Ne bonyolítsd van egy csomó hirdetőoldal, és még a változatosság is gyönyörködtet.

2015. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én:D

20L

2017. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor írj üzenetet:)
2017. jan. 9. 05:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!