Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok. Most januárban bejelölt facen egy lány aki jelenleg annak a gimnáziumnak a 11. osztályàba jár, ahova én is jártam. Én, ugyan mem emlékeztem rá, hogy találkoztunk volna, de mivel iskolatársak voltunk így visszajelöltem. Az adatlapja alaján nem jár senkivel (egyedülálló). Szerintetek lehet, hogy tetszem neki?

2015. ápr. 26. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

:DDD

lehet.

2015. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a páfrány a diófa alatt kiszáradna?
2015. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet.. ahogyan az is, hogy csak a használt könyveidet kérné el, ha nem akarja ő megvenni.
2015. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az osztálya néhány tagjával már találkoztam egy iskolai táborban, de nem rémlik, hogy ott lett volna és az a tábor egyébkènt is 2 évvel ezelőtt volt.
2015. ápr. 26. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, engem is jelöltek be olyanok, akikkel annak idején egy suliba jártam, de soha egy szót se beszéltem velük, azóta sem.
2015. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!