Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főiskolás, egyetemista lány,...

Főiskolás, egyetemista lány, aki támogatót keres? Hol lehetne megismerkedni ilyennel?

Figyelt kérdés

Ez nem szexhirdetés, mielőtt jönnének az önkéntes rendőrök.


Annyi ilyen sztorit hall az ember, hogy vannak egyébként töknormális lányok, akik szeretőkké válnak - ezek hogy alakulnak ki? Hol lehetne megismerkedni ilyenekkel? Nem hivatásos prostira vágyom - csak egy win-win helyzeten alapuló szeretői viszonyra.


Volt már ilyenben részetek?


(33 éves bp-i pasi vagyok, szóval nem az a tipikus Andyvajna-fazon:) )


2015. ápr. 28. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy fiatal lány egy pénzes hapsival kufircol akkor az "win-win" helyzet de nem azért mert bejössz neki,hanem mert van lóvéd és támogatod.Hívhatod szeretőnek is akár..
2015. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem hivatásos prostira vágysz, de a másik fél azzá válik ebben a támogatásban. Az igazi nagy baj pedig akkor következik be, ha valamelyik fél szerelmes lesz ebben a közgazdasági kapcsolatban.
2015. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a szerelemmel..
2015. ápr. 28. 08:45
 4/16 anonim ***** válasza:
azzal nincs is baj... csak akkor, ha egy gazdaságinak indult (kisállattartás) kapcsolatból csak az egyik fél lesz szerelmes...
2015. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek vagyunk, ha csak én lennék szerelmes, nem fogom kimutatni/magamhoz láncolni a másik felet. Ha ő - nem fogom megalázni vagy olyan helyzetbe hozni, ahol neki kellemetlen lehet.
2015. ápr. 28. 08:52
 6/16 anonim ***** válasza:
- akkor ezek szerint nem voltál még szerelmes (mert ez nem így működik)
2015. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ódehogynem. Pont ezért nem párkapcsolatot keresek. Egy jóideig most nem gondolkozom olyasmiben.
2015. ápr. 28. 09:04
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ha ő - nem fogom megalázni" - már úgy értettem, ő beléd lesz szerelmes, és te pedig csak egy ilyen - ezek szerint öngyógyítónak hitt gyakorlatot akarsz. Nem működik, szerintem. És morálisan sem elfogadható: hogy egy támogatást-segítést adsz, ami valójában egy cserekereskedelem. Morálisan az elfogadható segítés, ha úgy akarok segíteni - és csak annak, aki kéri-, hogy semmilyen ellenszolgáltatást nem várok. ("Ne tudja a bal kezed, mit csinál a jobb" - ezt jelenti) Ez a Szent Miklós legenda - amiért a Mikulás titokban jön a mai napig - hogy egy család, ahol 3 lány volt, nagy nyomorban már a züllés határán volt - a Miklós püspök a ház előtt bedobott egy pénzes-bugyort az ablakon, és eltűnt. Így mentette meg a családot, és a lányokat -titokban - attól hogy testüket eltárgyiasítsák, és üzletté tegyék.

A szerelmi bánatot nem egy másik bajjal kell tetézni, hanem gyógyulni kell belőle, és továbblépni morálisan igaz emberként.

2015. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Az ilyen lányok szerintem egy kicsit felül vannak reprezentálva a bulvársajtóban. Valóban elég kevesen mennek bele hasonló dologba.
2015. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok.hu.
2015. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!