Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nagyon fontos kérdés,...

Lányok! Nagyon fontos kérdés, titeket mennyire taszítana egy pigment hiányos fiú?

Figyelt kérdés
Az arcomon is látszik, a szemem körül meg a szám mellett van, hogy megkérdezik akik nem tudják mi ez, hogy sminkelem-e magam... egyéb helyeken is van ráadásul az intim zónán is. Teljesen önbizalom hiányom van tőle télen még jó mert hozzá fakul a bőröm, de nyáron sehogysem tudom meg gátolni, hogy előjöjjön és gyógyíthatatlan 25/F

2015. ápr. 23. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán ne taszítana, ugyanúgy nem értem ezt, mint azokat, akiket pl valamilyen sebhely zavarni tud.

még csak nem is durva testi deformitás, és semmiképpen nem gusztustalan, hogy taszító legyen :D


ne aggódj, normális emberek nem néznek le emiatt, ne legyen önbizalomhiányod :)

gimiben egyik osztálytársamnak is voltak ilyen foltjai, és ő volt az osztály k.rvája, szóval ez a betegség semmiben nem akadályoz meg, nyugi :DD

2015. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
"tanuld meg szeretni a poklot, és a mennyországban találod magad"
2015. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszene a baratom pigmenthianyos lenne :) szerintem az tesz kulonlegesse es ne legyen tole onbizalomhianyod.
2015. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
okés köszi :D mondjuk nem tudom gyk-n kívül hol fogok ilyen lányt találni :D
2015. ápr. 23. 19:24
 15/17 Eszter válasza:
Nekem is van ismerősöm, akinek ilyen a bőre. Engem egyáltalán nem zavart, sőt, meg kell mondanom, szexinek találtam :D Kavartunk is elég sokat :) Szóval, fel a fejjel :)
2015. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
a pigment foltokat vagy magát a srácot találtad annak ? :DD
2015. ápr. 27. 13:43
 17/17 Eszter válasza:
Azt, hogy ilyen a bőre. :) Meg nyilván a srácot is egészében, de neki - többek között - ez volt a szexepilje :)
2015. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!