Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nagyon fontos kérdés,...

Lányok! Nagyon fontos kérdés, titeket mennyire taszítana egy pigment hiányos fiú?

Figyelt kérdés
Az arcomon is látszik, a szemem körül meg a szám mellett van, hogy megkérdezik akik nem tudják mi ez, hogy sminkelem-e magam... egyéb helyeken is van ráadásul az intim zónán is. Teljesen önbizalom hiányom van tőle télen még jó mert hozzá fakul a bőröm, de nyáron sehogysem tudom meg gátolni, hogy előjöjjön és gyógyíthatatlan 25/F

2015. ápr. 23. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. :) 19/L
2015. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és hogyhogy ? elég durva "szépség" hiba szerintem, ne megybefüggő színű a bőröm hanem van egy csomó fehér folt itt-ott
2015. ápr. 23. 13:58
 3/17 Csiß ***** válasza:
91%
Hazudd azt,hogy egy régi sérülés :) Lángoló kocsiból húztál ki egy csecsemőt és megégtél :P
2015. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Csiß ***** válasza:
Hát ezt így utólag elolvasva elég durva lett..bocsi :)
2015. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és attól még ugyanolyan ronda vagyok bármit tettem :D
2015. ápr. 23. 14:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy ,hogy minden ember olyan amilyen. Senki sem hibátlan és ez így van rendjén. Én nem azt nézném,hogy milyen foltos vagy,hanem azt,hogy milyen a kisugárzásod és mennyi önbizalmad van,hogy mennyire vagy kedves és közvetlen.. Ezek fontosabbak a foltoknál.. 1. voltam.
2015. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen :D
2015. ápr. 23. 14:43
 8/17 anonim válasza:
Engem nem zavarna. Egyáltalán nem a külső a fontos hanem a belső! Sőt amúgy szerintem ettől leszel egyedi. Ne úgy gondolj rá mint egy hibára mert elbizonytalanít feleslegesen, próbálj pozitívan tekinteni a helyzetre. Biztos vagyok benne hogy valaki majd pont ezt fogja szeretni benned.:)
2015. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is ilyen (vitiligónak hívják, ugye), és ne aggódj, van barátnőm, méghozzá jó csaj, meg voltak őelőtte is barátnőim. Többen azt mondták, kifejezetten tetszik nekik, mert teljesen egyedi. A többiek meg egyszerűen fütyültek rá.


(Persze nyilván van, akinek nem tetszik, de hát van, aki a szőke hajat vagy a kék szemet is taszítónak találja. Nem jöhet be az ember mindenkinek.)

2015. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nekem már volt olyan ,hogy addig nézegette egy idősebb nő a kezem a buszon amíg végül el ült mellőlem, sőt olyan is, hogy bemutatkoztam tavaly egy ügyfélnek a munkahelyemen nyujtotta kezét lenézett és hirtelen elkapta, hogy "magának meg mi történt a kezével?" szóval az ilyenek miatt nem túljó :D
2015. ápr. 23. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!