Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez az ázsia mánia? Miért...

Mi ez az ázsia mánia? Miért fontos ez és mi az oka?

Figyelt kérdés

Egyszer kiraktam magam a társkeresőre kamuprofillal, mint ázsiai (koreai, huszonéves) és kettő számjegyű levelet kaptam lányoktól és kb. a lányok fele válaszolt, amikor én írtam elsőre.

Eközben az igazi profilomon egy levelet sem kaptam és alig válaszoltak. Pedig kb. ugyanarról írtam a levelekben.

Ezek amúgy egy hónap alatt történtek, szóval a kamuprofilon ez egy elég szép szám.


2015. ápr. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A manga/anime divat az oka.

2. Egzotikus pasik a nyerők. (Ferdeszemű,nig ger,arab)

3. Külföldi = pénz.

2015. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már kettő teljesen értelmetlen választ kitöröltek, szerencsére.


1. Köszönöm


Várom a további válaszokat is.

2015. ápr. 11. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyre nagyobb rajongói tábora van a koreai zenéknek, filmeknek, és sajnos sok tizenéves, vagy huszon 1-2 éves felszínesen csak arra hajt, hogy koreai pasit találjon, mert az menõ számukra.

Ez lehet az egyik, másoknak meg hasonló indokokból kifolyólag jobban bejönnek az ázsiai vonások, mert koreai, japán zenén, sorozatokon nõttek fel, ez lett az ideál.

2015. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok embernek kultúra nélkül is bejönnek az ázsiaiak, sok pasi szeretne japán csajt megfektetni anélkül, hogy valaha látott volna animét.

Aki pedig nyálcsorgatva nézi a legújabb j-pop klipeket, persze hogy szeretne maga mellé egy olyan cukifiút - aztán lehet hogy a sarki kínais fia egy pattanásos szemüveges gyerek, de ázsiai és emiatt előnyben van.

Ázsiaiakból nem él itt sok, ezért is kelendőbbek. Nagyobb a kereslet, mint a kínálat :)


Nézz akár itt is körül.

Több 100 kérdés van arról, hogy hol lehet ázsiai lányokkal-fiúkkal ismerkedni, nem csak levelezni velük hanem Magyarországon élőkkel - akik ha lehet tudjanak is magyarul.

Ha valaki odaírja hogy ő ázsiai, egyből van alatta fél tucat hozzászólás, hogy ismerkedne-e, írjon privit stb.

2015. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!