Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-25 éves lányok ismerkedni?...

14-25 éves lányok ismerkedni? 19/F Budapestről! Barátság extrákkal előny,

Figyelt kérdés

Hali! Sokak szerint kedves, okos, figyelmes vagyok.

A barátság extrákban nekem ami nagyon fontos a BARÁTSÁG SZÓ.


2015. ápr. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hülye meg virággal és csokival próbálkozok... tanulhatnék Tőled.
2015. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most nem azért,de 19 évesen mi tetszik egy 14 évesen?azt ott lent leszámítva.teljesen más korosztáy,oké később nem sok korkülönbség de itt még igen(szerintem)
2015. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem. Mégpedig gondold csak át vannak érettek is. És én ismerek 12 13 éves lányokat akik 16nak néznek ki és értelmesebbek sok 18 19 éves lánynál
2015. ápr. 14. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
És szerinted egy 14 éves lánynak az a legfontosabb, hogy valaki minden érzelem nélkül fektesse le? Öreg, menj el inkább csajozni, hamarabb találsz magadnak valakit az ágyba. 20 alatt nem igazán érdeklik a lányokat az ilyen "ajánlatok", 20 felett pedig nem hinném, hogy ez a reklámszöveg lenne a nyerő.
2015. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó,sajnos manapság előfordul...Sok ilyenről hallok,tudok volt sulimban..Csak tényleg nem értem hogy hogy lehet vonzó mert lehet hogy érettebb mint egy két idősebb de akkor az az idősebbnek ciki.csak furcsállom az egészet,lehet csak én nem értem.szerintem az lenne a normális ha 17-20 évesek körül keresgélne a kedves kérdező.
2015. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit szűkíthetnéd az intervallumot.. 19 évesen 14-15 éves csajokat elég olcsó szédíteni, a 23-24-25 évesek meg nagy ívben kerülnek(ha nem kerülnének akkor nem itt keresgélnél).
2015. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!