Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Budapestről vagy...

JuhyCs kérdése:

Lányok! Budapestről vagy Heves esetleg Szolnok megyéből ismerkedne valaki egy 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Az én ideálom, alacsony, max 23 éves kedves, aranyos lány :-)
2015. ápr. 8. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És te hogy nézel ki? Mert ideálod van de magadról nem írtál..
2015. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
és ezt miért ide írod, miért nem a szex+szerelem kategórába?
2015. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de miért pont itt ismerkedsz? Tudatában vagy annak hogy mennyire taszító és szomorú az, amikor egy felnőtt férfi egy fórumon próbál nőt összeszedni? A nők menekülnek az ilyen típustól mert süt róla a kétségbeesés és a reménytelenség. Lehet hogy én látom rosszul a dolgot, de amikor itt egy olyan kérdést látok ami arról szól hogy egy lány ismerkedne, akkor elszomorodok mert egy magányos, napjait a négy fal között élő embert látok aki már odáig süllyedt hogy egy fórumon kell társat keresnie. Egy pillanatra sem gondolok arra, hogy az a lány milyen jó fogás lehet és jó lenne megismerni. Sajnálom ha megbántottalak, csak gondoltam megosztom hogy mekkora öngól így ismerkedni.
2015. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha középmagas és 25 éves, és életed párja? Inkább keresel egy másikat?
2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!